Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zalaegerszegi anyukák, mi...

Zalaegerszegi anyukák, mi kell az óvodai beiratkozáshoz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! A Zalai Hírlapban meg a ZalaEgerszeg újságban benne szokott lenni, hogy mi kell, illetve, hogy melyik oviban mikor van a beiratkozás. Előtte szokott lenni ún. óvodanyitogató, amikor szombatonként van nyílt nap az óvodákban. Nekünk is aktuális az ovikérdés éppen. Melyik óvodába fogtok járni?
2012. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

az a helyzet, hogy most fogunk majd Zeg-re költözni, és még azt sem tudom, hogy körzetekre van-e osztva, vagy szabadon választható. :) Májusban tölti kislányom a 3 vet, szóval aktuális az ovi kérdés, bár nem tudom, mennyivel előtte kell beíratni, (itt már tavaly márciusban be kellett íratni). Ti melyik oviba fogtok járni?

2012. jan. 25. 23:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól tudom körzetekre van osztva, de ahol laktok, oda mindenképpen kötelesek felvenni tudomásom szerint (már ha van hely). Mi Páterdombon lakunk, így a Radnóti ovi van a legközelebb, elvileg oda íratjuk a fiunkat, de igazából még én sem vagyok annyira tájékozott oviügyben. A fiam majd csak decemberben lesz három, de a 2012/2013-as évre be kell íratnom, mert év közben nem lehet. Itt is márciusban van beiratkozás, legalábbis tavaly akkor volt. Előtte meg pár hétig meg lehet nézni az ovikat ezeken a nyílt napokon. Én mondjuk félek, hogy nem veszik be, mert májusban érkezik a kistesó. Melyik részére költöztök a városnak?
2012. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kék madár lakóparkba (nekeresdi út) , az a baj, hogy ideiglenes lakcímre engednek csak bejelentkezni a főbérlők, legalábbis eddig úgy néz ki... itt ( Velencén) csak állandó lakcímmel írathattam be a kicsit:S
2012. jan. 25. 23:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor elég messze vagytok tőlünk, a Kékmadár pont a város másik fele. Szerintem Nektek a Kis utcai ovi, vagy a Kosztolányi téri van a legközelebb.
2012. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé. Közben kaptam némi segítséget, a Kis utcai ovihoz tartozunk, már csak be kell telefonálnom, hogy kell-e az állandó lakcím, vagy elég-e az ideiglenes:) Már csak a védőnőnk kilétét kell kiderítenem:D
2012. jan. 26. 21:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mennyire segít, de a vidéki, úgy értem nem zalaegerszegi címmel rendelkező kolléganőim is a Kis utcai oviba hordják a gyerekeiket, mert az közel van a buszállomáshoz. Úgyhogy szerintem nem fontos az állandó lakcím.
2012. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szuper lenne, mert a főbérlők nem igazán akarják megengedni... Köszönöm a segítséget:)
2012. jan. 27. 10:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Még ezt találtam Neked, igaz, hogy a tavalyi évre vonatkozik, de gondolom idén is így lesz.



[link]

2012. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!