Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 1.5 éves gyereke is rossz...

Más 1.5 éves gyereke is rossz alvó? Miért lehet ez? Eddig nem volt ilyen probléma?

Figyelt kérdés

Éjfél után óránként felkel. Nem kell neki semmi, csak megfordítom hasra és kész, alszik tovább. Ma volt először, hogy 45 percen keresztül kellett visszaaltatni. Karácsony óta csinálja ezt.

A foga nem lehet, mert akkor hatnának a homeós bogyók vagy fájdalomcsillapítók.


2012. jan. 21. 15:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
AZ én másfél éves kisfiam is hetek óta rosszul alszik, van, hogy 2 óra hosszát is altatom éjszaka. Azt hiszem, neki most a foga jön. De amikor kap valamilyen fájdalomcsillapítót, az sem mindig használ. Szerintem is az lehet általában a gond, hogy fél egyedül, pedig nincs egyáltalán sötét, de a saját szobájában alszik. Régebben nagyon jó alvó volt. A megoldást sajnos nem tudom, igyekszem mellette lenni, ha szüksége van rám, de már kész vagyok, ráadásul nálunk is jön a második baba...
2012. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, hogy írt!

Kitartást kívánok azoknak, akik hasonló cipőben járnak! Remélem hamar túl leszünk ezen!

2012. jan. 26. 21:25
 13/14 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, képzeljétek, már 5 napja végigalussza az éjszakát a kisfiam! Remélem, ez most jó sokáig így lesz! Kitartást nektek is! :)
2012. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Örülök, hogy nálatok alakulnak a dolgok!

2012. jan. 30. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!