Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt eddig a legnagyobb...

Mi volt eddig a legnagyobb esése a gyerkőcötöknek?

Figyelt kérdés
A lányom most indult el, és nagyon parázok mert sokat esik. Tudom ez a rendje, de hogy tudom kivédeni a nagyobb bajt? Ha állandóan fogom akkor soha nem tanulja meg hogy kell egyensúlyozni.
2009. máj. 27. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ez már csak ezzel jár. Az én kisfiam is sokat esett. Nem nagyot, de valahogy olyan szerencsétlenül, hogy kicsattant az ajka. Az egyik kb. egy éves korában volt, még bele is harapott az ajkába, úgyhogy rendesen kifordult az alsó szája széle. A másik ilyen esés másfél éves korában, szintén a szája, ekkor ragasztani kellett. Mindkettö az utcán történt. De szerencsére ma már semmi sem látszik!!!!
2009. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindkét lányom akkor esett emlékezeteset, mikor már volt foguk. Le is tört nekik belőle egy darab, hát volt sírás:-((

Sajnos nem tudunk minden bajt megelőzni...

2009. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!