Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kipróbáltad már Ranschburg...

Kipróbáltad már Ranschburg Jenő hisztikezelő módszerét?

Figyelt kérdés
Amikor a szülő úgy tesz, mintha a gyerek láthatatlanná válna. Milyen idős kortól lehet használni? Bevált?

2012. jan. 18. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

És még valami. A férjem szokta mondani mindig: " a gyerek kicsi, de nem hülye"... ezért az ilyen butus átveréses dolgokat még a picivel sem próbálom megcsinálni.


A bújócskás játék más. De a "levegőnek nézlek" MERT HISZTIZEL. Nonszensz. Mi lenne, ha rossz napunk van, és házastársunk ezt a játékot játszaná velünk? Mi vajon megnyugodnánk? Vagy még idegesebbek lennénk? Fájna vagy szeretettel töltené el a szívünket?

2012. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
en valahol azt olvastam hogy szoritsd magadhoz es szorosan oleld addig mig meg nem nyugszik.kiprobaltam egy 5 evesnel ,nem az enyem ,a parome es bevalt. azt mondta : de jo ! mar meg is nyugodtam ,pedig eloszor igen csak tiltakozott. ezt is ki lehet probalni ,hatha bevalik.
2012. febr. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
9. egyben 10-11.válaszolónak teljesen igazat adok, nem minden hiszti. Egyébként 8. vagyok.
2012. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon jó hozzászólásokat olvastam itt, örülök. Kislányom is sokat sír, képes a földön is fetrengeni, ismerőseim egytől-egyig azt mondják, miért nem csapok rá. Én nem tudok, és nem is akarok. Tudom, hogy abban a pillanatban a mérgét, dühét nem tudja levezetni. Nekem kell okosnak lenni (bár nem mindig sikerül), de soha nem tudnám megütni.
2012. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!