Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves,96cm magas,14 kg-os...

3 éves,96cm magas,14 kg-os gyereknek milyen autósülést vegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy 9-18kg-osunk van, de a feje kezd kilógni,a 15kg-tól valóval az a gondom, hogy kibújik a 3 pontos öv alól, nem érti, hogy nem szabad.
2012. jan. 12. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most 3,5 éves és kicsit nagyobb(105cm és 18kg)Neki tegnap vettem/rendeltem meg egy 15-36kg-ig ülést.Eddig egy 9-25kg (azt hiszem) pierre cardint használtunk, de már úgy gondoltam hogy kell a másik.Cybex Gyermekülés 15-36 kg Solution X2:erre esett a választás.Remélem megfelelő lesz.Nagyon jó a tesztje.Amúgy már elég nagy ahhoz hogy ha határozottan rászólsz hogy nem szabad,akkor nem fog kibújni.
2012. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vidd el egy bababoltba és próbáld bele több ülésbe.

Ekkora magasságnál még nem biztos, hogy a 15-36 kgs ülés jó, hisz a biztonsági öv, lehet, hogy rossz helyen menne még.

Amúgy a fiam 2 hónap híján volt 3 éves, amikor 15-36 kgs Concord ülést kapott. De ő már 100 cm volt és az öv már pont jó helyen ment. Az öv alól nem bújik ki, viszont hajlong, dülöngél, amikor a tesóval bohóckodik... Rászólok, egy időre abbahagyja. De ki nem bújik alóla, azért az nem olyan egyszerű.

2012. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vok:Igen vidd a gyereket belepróbálni.Először nem értem miért kell belepróbálni, lényeg hogy biztonságos legyen éés puha.De nem .MÉg jó hogyén is vittem, mert amit kinéztem az interneten az nem volt jó neki.
2012. jan. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Bele fogom próbálni a 15kg-tól kezdődőkbe.Amelyiknek lejjebb, illetve szorosabbra tudom húzni az övét az lesz a nyerő.Cybex vagy Maxi Cosi.
2012. jan. 13. 10:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Maxi Cosi Rodi Airprotect-et vettünk végül a Brendonban és szuper!!!Haza fele jót aludt benne a kicsi lányom!
2012. jan. 14. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is nagyon jó!:-)
2012. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!