Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Belekakált a vízbe és mire...

Belekakált a vízbe és mire észrevettük bele is ivott 20 hósom. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, semmi baja nem lesz.
2012. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze kivettük a kádból, lefürdettük újra, de aggódom, hogy mi baja lehet a beleivástól.
2012. jan. 12. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm lánya levette a pelusát, és konkrétan megette a produktumot. Semmi gondja nem lett, én tyúkszart ettem kicsinek.
2012. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Azért vagyok most paramamibb a szokásosnál is, mert hamarosan orrmandula műtéte lesz a gyermeknek és közben még beteg is (felsőlégúti hurut - emiatt kerül sor a műtétre, ha addig meggyógyul).

Köszi mégegyszer!

2012. jan. 12. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baja! Amikor másfél éves voltam, anyuék ott hagytak a szobában, miközben biliztem, és kimentek kicsit a konyhába. Arra lettek figyelmesek, hogy szokatlanul nagy a csend. Benéztek a szobába, és ott ültem a szoba közepén kiborított bilivel, miközben tömtem magamba a tartalmát. :))

Nem lett semmi bajom. Sőt. Állítólag sírtam amikor elvették. :)))

2012. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as és 5-ös válaszoló!

Nagyot nevettem! :))

2012. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A tyúkszart,meg a gilisztát én is nagyon szerettem. Legalábbis anyám elmondása szerint!
2012. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit ne adj neki, de ha menne a hasa vagy bármi baja lenne, mondd el az orvosnak, hogy lehet, ettől van
2012. jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Hasmenése már tegnap este óta van a kisfiamnak, fürdés előtt kezdődött (ezért is lehet, hogy csak később vettük észre a vízben, mert - már bocsi - de elég híg volt). Éjszaka semmi gond nem volt, szépen aludt reggel fél 8-ig. Most viszont sajnos folytatódott a hasmenés egész délelőtt, idáig 5 pelust cseréltem neki. Egyébként itatható (cukorral, pici sóval készített teát kap, koffeinmenteset persze) és étvágya is van (enni "fogósabb" dolgokat adtam neki, kekszet, pirítóst, kétszersültet banánt és egy kis puffasztott rizst is evett, igaz azt még reggelire a hasmenés előtt). Nagyőrlői jönnek/mozgolódnak (ínyén még nem látszik semmi), nyálzik ezerrel, piros a pofija egyik oldala estére, minden szokásos fogzós tünet előjött.

Orvoshoz még nem viszem, amíg itatni tudom ő sem fog mást mondani. Ha elhúzódna vagy nem inna/enne, akkor megyünk.

Hétfőn egyébként műtét előtti vérvétel lesz neki, szóval ha addig sem javul, akkor előbb doki, aztán meglátjuk.

Bocsi, hogy regény lett, csak jól esett kicsit kiírni magamból. Nem tudom mi jön még ránk, de lassan alább hagyhatnának a betegségek, mert kezd már kicsit sok lenni mindannyiunknak. :(

Szép napot mindenkinek!

2012. jan. 13. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!