Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha jól alszik a gyerekem, azt...

Ha jól alszik a gyerekem, azt hiszem, hogy valami gond van, és azért nem sír fel. Csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
Éjszakánként gyakran ébred, ezért sík ideg vagyok, ha mégsem. Gyakran benyitok hozzá, hogy minden rendben van-e vele. Hogyan nyugodjak meg?
2012. jan. 12. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi idős, de gondolom, még pici baba. Én fiam 10 hónapos, de még mindig gyakran benyitok hozzá éjjel ránézni. :)

Van légzésfigyelőtök? Ha van, akkor ne aggódj, próbálj lazítani. Ha nincs, beszerezhetnél egyet.

2012. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 éves múlt. Most került külön szobába. Szerintem kicsit idős a légzésfigyelőhöz.
2012. jan. 12. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:
huh, ha 2 éves múlt, akkor igen, de akkor nem értem, miért vagy ideges.
2012. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!