Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3éves. Cumi leszoktatás?

3éves. Cumi leszoktatás?

Figyelt kérdés
Cumi
2012. jan. 9. 08:30
 1/6 A kérdező kommentje:
A kèrdező vagyok.ellnèzèst vèletlen kimaradt a folytatàs. Szóval kislányomközeledik a 3felè,ès nem találtuk a cumiját má este,ésazt adtuk be neki,mivel van kutya,hogy a kutyus megette,elvitte.mert szokása a kutyának...és már a patika zàrva volt.Erre mondja hogy akkor vegyünk neki nyakba akasztós cumiról,ès azt akkor nem hagyja majd el :-) (hogy ezt honnan vette nemtudom) Szóval megviseli a gyereket a cumit ha elveszem tőle végleg?Most Alszik elég jól viseli.Dicsèrtük agyba főbe hogy ő már nagylány,ès hogy a nagyok már nem cumiznak:-) úgy sajnálom szegenykét.
2012. jan. 9. 08:42
 2/6 A kérdező kommentje:

*cumit (elég bènán írok bocs tel

óról írom ès automatikusan betűz nekem néha olyanokat...)

2012. jan. 9. 08:46
 3/6 anonim ***** válasza:

A miénk 2,5 éves múlt. Alváshoz keresi a cumit ő is, de ha ráakad, vagy megsértődik valamin, akkor is megy érte.

Azt beszéltük meg vele, hogy a nyuszinak odaadjuk. Beleegyezett, de már kérdezte is, hogy " De ugye visszaadja?"

Szóval nem lesz egyszerű eset.

A barátnőmék 3 évesen "vették" el a kislányunktól, elvitte a Mikulás és kész. Odatették az ablakba este az összes példányt és reggelre nem volt sehol.

Este kereste a kislány, nehezebben aludt el, de elég hamar elfogadta. Ebben bízok én is.

2012. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem lesz nagy gond.hiányozni fog neki,de el fogja felejteni,nálunk ő dobta ki a kukába mert elszakadt,nagyon régóta mondogattuk neki,hogyha el fog szakadni bizony ki kell dobni,aztán egyszer ő maga dobta ki.aqlvás elött kereste,kérte,modntam hogy sajnos már elvitte a kukás bácsi,de ő már nagyfiú és tud cumi nélkül is aludni,majd anya ide fekszik mellé,a kezem szorongatva aludt el,este már csak nyöszörgött kicsit,nem is emlegedte.természetesen az ajtó elött volt neki egy kis ajándék,amit a kukásbácsi küldött neki,mert bátor volt.olyan sokmindent meglehet velük már beszélni,szerintem ügyesen csinálod,de tarts ki.elfogja felejteni.
2012. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 9. 17:05
 6/6 Menőcsajszi72 ***** válasza:
2022. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!