Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen egy dühroham? Konkrétan...

Milyen egy dühroham? Konkrétan mit csinál olyankor egy gyerek?

Figyelt kérdés
Összekeverhető egy nagyobb hisztivel,vagy vannak konkrét jegyei?

2012. jan. 6. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

totál elborul az agya, magából kikelve üvölt, nem műbalhé mint a hiszti amit legtöbbször már tudatosan csinálnak.

vagy tör-zúz, csapkod, lefogni nagyon nehéz, üvölt torka szakadtából, ha mást nem tud mert pl le van fogva akkor harap, stb.változó mennyi idő alatt cseng le és mitől múlik el.de ilyenkor agresszióval válaszolni csak olaj a tűre.ki kell jöjjön belőle de biztosítani kell, h se magában sem másban ne tehessen kárt.

2012. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam nem hisztis, de dührohamai ritkán előfordulnak. Pl. valamit sokadik próbálkozásra sem tud megcsinálni (legyen az lecke vagy játék), akkor jó esetben csak elhajítja ami épp a keze ügyében van, egyszer viszont (6 évesen) erőből belerúgott az üvegajtóba, ami ki is tört.
2012. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát hogy az van-e nálunk néha, nem tudom. Tegnap este pl a 2 éves 3 hónapos lányom mint aki megőrült, semmi nem volt jó, úgy üvöltött mindenért mint a sakál, borzalmas volt. Néha volt csak ilyen mértékű hiszti/dühroham. De tényleg semmi nem használt, azt hittem már hányni fog az üvöltéstől-sírástól.

Végül a kedvenc meséjét vettem elő és azt az ölembe ülve hallgatta meg, úgy olvastam és lenyugodott.

2012. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 18. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!