Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek, ha a gyerek nem...

Mit tennétek, ha a gyerek nem aludna eleget?

Figyelt kérdés
Éjszaka gyakran felébred és nehezen alszik vissza. Reggel ovi, alig tudom felkelteni, álmos. Van éjszakai fény a szobájában, zajokat nem hallok, mégis felébred. Azt mondja nem akar egyedül lenni, velem aludna. Mit tennétek?
2012. jan. 6. 08:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egyedül élek a lassan 3 éves kislányommal, de külön szobában. 1 éve volt olyan időszaka, hogy este nem tudott aludni, csak ha ott voltam vele a szobájába és ha elaludt átmentem a szobámba. Ha meg este felkelt, kezdődött megint ez előlről. Sajnos nagyon fél a sötéttől, klausztrofóbiás, így egy kis villany ég neki egész este.

Valahogy egyik estéről a másikra abbahagyta a sokszori felkelést, azóta csak nagyon ritkán ébred fel, de akkor is azért, mert megy pisilni a bilibe. Szerencsére októbertől már nincs szüksége pelusra, előtte ilyenkor egyből követelte a pelus cserét.

22F

2012. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!