Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen hosszú haja van a...

Milyen hosszú haja van a lányotoknak?

Figyelt kérdés
Ki mit dijaz és miért gondolja ugy? Kb.3-4 éves korig érdekelne.
2009. máj. 22. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már 6 éves, de 4 évesen ha egy fonatot készítettem neki, kb. 20 cm-s volt. Akkor levágattuk, most, 2 év után ismét akkora már neki.
2009. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2éves fölül 1-2 kis copfocska készíthető, vagy hátul 1.Frurut már vágtam 4-5x. A többit mostanság tervezem, mert ha fúj a szél a szemébelóg, vagy szájába.Hogy miért nem vágtam még le?:Göndörke a fülénél, és ha levágom nem lesz többet loknicskája...
2009. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
5éves, még soha sem volt levágva. Mostmár a derekáig ér. Azért döntötten így, mert nekem anyukám kiskoromban mindig levágta rövidre, hogy kevesebb gondja legyen vele. Akkor megfogadtam, hogy én nem teszek ilyet. Ha a lányom szeretné, akkor levágjuk, de addig nem.
2009. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2 és fél éves nemsokára és még én sem vágtam még le! Indokaim hasonlók mint az előttem szólónak!

Ha majd ő kéri akkor le fogom.

De épp most jutott eszembe, hogy volt egy nagyon rossz álmom, hogy rábíztam anyósra a gyereket és mire hazajöttem a munkából levágatta neki a megkérdezésem nélkül. De ráadásul olyan minire, majdnem nullásra, de voltak benne helyek ahol nagyobb volt, mintha ott nem fogott volna a hajnyíró. Annyira rossz volt! De ezt már pár napja álmodtam, most hogy olvastam a kérdést, most ugrott be. Brrr..

Soha nem engedném, hogy más eldöntse helyettem most, helyette később!

Amúgy néha nagyon sajnálom most hogy ilyen meleg van, mert melege van neki, meg viszked, de hát majd jön az ősz, télen milyen jó lesz. :)

2009. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan fiam van, hol rövid, hol hosszabb hajjal, de ha lányom lenne, nem vágnám le neki, csak ha kéri, akkor is megpróbálnám legalább félhosszúra rábeszélni.

Össze is lehet fogni, esetlen felcsatolni, hogy ne lógjon a nyakába, és még változatos is.

2009. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 hós a lányom. 2x vágtam neki csak frufrut. A többi vállig ér és még loknis, de nagyon jól áll neki az ilyen rövid kleopátra frizura. Amíg nem tud rendesen megülni egy fodrásznál, nem is lesz vágva neki. Én is utáltam gyerekkoromba, hogy az anyám levágta, de csak azért mert az enyém pont olyan volt mint akinek a fejére borítanak egy bilit és körbevágják. Ettől függetlenül, ha nem tud vele bánni vagy gondot okoz neki, meg fogom győzni, hogy vágjuk le.
2009. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 éves, és a válla alatt, de nem ér még hátközépig.

Nem rég ritkíttattam ki neki, mert rettentő sűrű. Fufrut vágatni járunk, + eddig 2-szer lett neki levágva még kb 1, és másfél évesen.

Kb 1 éve indult el neki nőlni.

Nagyon szereti, egész nap fésülködik, gumizza, és naponta vagy 30-szor megkérdezi, hogy mikor fog már a földig érni.

Szóval nekünk úgy néz ki, mindig is hosszú lesz =)

2009. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!