Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányomnak mitől...

3 éves kislányomnak mitől lehetne dúsabb a haja?

Figyelt kérdés

Nagyon szép haja van, helyes kis szöszke baba. :)

Csak elég vékonyszálú a haja, és nem akar erősödni. A vágás nem jöhet szóba: rendszeresen, kb. három havonta vágunk belőle picit, de lassan is nő, levágatni pedig "nem lehet", apa-nagypapa-nagymama meg az egész család sokkot kapna, hová lett a haja.

Múltkor "kicsit megszaladt az olló", már ment a reklamálás, miért vágtuk le. :(((


Így töri a hajgumi is, nagyon kócolódik, alig lehet fésülni, hogy ne is menjen tönkre a haja, hogy maradjon belőle valami, de ne is legyen rasztás nyár végére.


Mitől erősödik a haj?

Pakolásokat, meg ilyen cuccokat nem tudom, hogy lehetne rákenni, főleg ha rajta is kell hagyni, mert mindent összeken, a homok beleragad, sapkát nem tűri télen se.

Hajmosáskor megmaszírozom a fejét, fésüléskor is, de semmi hatása.


Vitaminhiánya nincs, egészséges, jól feljlett kislány, tehát nem alultápláltság vagy rossz táplálkozás miatt vékony a haja.


Valami ötlet?


2011. jún. 5. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én kishúgomnál is ez volt, hogy 3 éves koráig nagyon vékony szálú volt a haja, sőt alig volt neki. Most 4 és fél éves és nagyon dús lett neki, csodálkoztam is mikor találkoztunk :)
2011. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, mit mond a család? A ti gyereketek, nem a többieké.
2011. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mivel még 3 éves, nagyon nagyon nagyon fiatal. Sőt nekem is kiskoromba vékonyszálú hajam volt, és szőke.Teljesen bedúsúlt a hajam, és a nap is kiszívta most szőkésbarna lettem.Ha nagyon kócolódik a haja, akkor tudok egy pakolás rá ajánlani: A gliss kurnak a satin relax hajpakolása, én úgy használom hogy: mivel nekem kb hátközépig ér a hajam, a hajam végeit a nyakamig rakom a pakolással. Könnyen kifésülhető, és jó illatú.És nagyon vékonyszálú, teljesen lelapul szegénynek?
2011. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha vékony szálú, akkor az olyan is marad, ez genetika.

Páromnak, lányomnak vékony szálú haja, van benn egy kis gönörség, valszeg az anyósomtól örökölte( neki van ilyen vékonyszálú, göndörödő)

Én nem vágom neki,hagyon hadd nőljön, csak a fru-frujét szoktam.

Az én hajam vastag szálú és sűrű, a fiamé szintén.

Ha rövid és süni neki, akor olyan, mint egy drótkefe:-))

2011. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elég vékonyszálú, annyira nem vészes, hogy lelapul, mivel hosszú. Mindig kiszedi a gumit, így frufrut már vágtam neki, hiába húzta az orrát mindenki. :)

Legalább kilát.


Ha nem Glisskurt, hanem valami gyerekeknek való kifésülő sprét használunk, az jó lehet?

2011. jún. 5. 13:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen kicsinek felsleges a haját bármivel is bekenni.

Az enyém nem nagyon hagyja, se a gumit, se a csatot, olyan a haja amiylen, Néha össze, vissza áll.

De ki nem sz@rja le, ez legyen a legnagyobb gondunk.



13:21-es

2011. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
52%
Mondjuk példál húsítani a hajat úgy is lehet hogy mikor szárítjuk, Lehajtott fejjel is belehet szárítani a hajat, és úgy dúsabb lehet a haja. Ilyenkor nem ár a hajszárítóra tárcsát rárakni. De hát igen ez is olyan hogy kinek használ kinek nem :/
2011. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek sajnos(!) olyan praktikák,amivel egy vékonyszálú hajat vastaggá tudnál varázsolni.Semmit nem osztana-szorozna ha mondjuk tök rövidre(akár géppel) vágnád le a haját,mert attól még ugyanaz a kis vékonyszálú haj nőne vissza... Optikailag javít az összhatáson ha mindig a végéből egy pici vágva van.

Egy fodrász anyuka :)

2011. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ajánlanék egy oldalt:

[link]

Millió frizuraötlet,a "modellek": egy hosszú hajú,rengeteg hajú kislány,és a kishúga,akinek vékony szálú,nem túl hosszú haja van.:)Én innen szoktam a lányaim frizurájához ötleteket meríteni.

2011. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

EZ AZ OLDAL SZUPER!!!

KÖSZÖNÖM!!

:D

2011. jún. 5. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!