Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves anyukák, van köztetek,...

Kedves anyukák, van köztetek, aki nagyon lányt szeretett volna, de fia lett? Milyen a jelleme? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nekem az első lány lett, másodiknak is nagyon szerettem volna, de fiú lett. Az utolsó percig reménykedtem, aztán beletörődtem. Mióta megszületett természetesen imádom, és tök hülye voltam, így visszagondolva. Most azon agyalok, hogy lányos fiú lesz-e belőle amiatt, mert annyira lányt akartam. Remélem, nem. Hülyeség, tudom, de van aki még így volt, mint én? Vagy épp fordítva? Milyen lett a gyereketek?
2012. jan. 3. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam éppen forditva volt, fiút szerettem volna és kislány lett. Még lánynevet sem választottunk elöre, annyira biztos voltam, hogy fiú.

Idöközben neki is van gyereke, egyáltalán nem lett fiús, söt, annyira hagyományosan lányos, hogy semmiféle technikához nem ért, még a telefonnal is nehezen boldogul, soha nem volt verekedös,nem érdekelték autók, stb. és tanitónö lett belöle.

2012. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2012. jan. 3. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mi lányt vártunk, uh szerint és szívem szerint is. A 36 héten derült ki h kisfiú, nagyon kétségbeestem. De azt hiszem amikor ránézek én vagyok a legbüszkébb anya, mert nekem ő a legszebb, legokosabb!

Abszolút fiús, csak autókkal, vonatokkal játszik, keveset gyurmázik, rajzol. Imádja a számítógépet. 4 éves

2012. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A terhességem legelején amikor már lehetett tudni,hogy milyen nemű akkor fiút mondtak.És fiam is született.Bár addig én is úgy gondoltam,hogy csak lányom lehet.

Most az én kisfiam 2,5 éves imád autózni,rajzolni,bábozni,babázni,egyik kedvenc színe a lila:),mikor kisebb volt nagyon szerette Eperkét meg Dórát...mostmár a chuggington meg a verdák,a traktor meg a kukásautó a menő.:)

2012. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon lányt akartam, fiam lett. De nagyon is fiús :) Most négy éves, imád szerelni, ha szerelő jön hozzánk, le se lehet róla vakarni a gyereket, a kedvenc játékai az autók, vonatok. Mondjuk ő nagy szakácsmester is, ami sokak szerint lányos, szerintem meg nem az, pláne, hogy a nagybátyja is szakács :) Sőt, azt is el lehet mondani, hogy még ahhoz képest is nagyon fiús, hogy szinte csak nők között él, apukája nem él velünk. Én kicsit tartottam tőle, hogy majd mindenben engem akar utánozni, főleg, hogy pl. sok dologban én meg eléggé "lányos lány" vagyok (nem olyan cicababásan, de pl. smink nélkül ritkán mutatkozom), de eszébe se jut utánozni. Nézi, ahogy sminkelek, mindent megszagol, de őt inkább az foglalkoztatja, hogy miből van a rúzs, nem az, hogy ő is magára kenhesse :) Jaj, meg nagyon kis öntudatos ilyen téren, egyszer otthon maradt a sálja, gondoltam gyorsan ráadom a sajátomat, de kijelentette, hogy "ez nem kell nekem, ez lányos".
2012. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaj, de cukik! :)

Remélem, nem rontottam el, hogy a pocakban "lányosan nevelgettem"! :) Ezek megnyugtató dolgok, amiket írtok, köszönöm.

2012. jan. 3. 22:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
van már egy fiam,igy lányt vártam,az uh szerint is az volt,jol bele is éltem magam,aztán kiderült hogy fiú,és én bizony elsírtam magam,elkeseredtem,ő meg elkezdett kapálózni a hasamban,én meg elszégyeltem magam,ő is az enyém és mindeggy mi.és igen,olyan mint egy lány,búlyós,hízelgős,pusziszkodós,simogatós,szépe lányos arcú szép szemű,viszont imád vonatozni,autózni,igazi pasis játékai vannak amiket szeret.szóval azért fiú ,de sok benne a lányos tulajdonság.
2012. jan. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az én fiam is ilyesmi, bár még elég pici.
2012. jan. 4. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!