Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki hogy veszelte at a repulove...

Ki hogy veszelte at a repulovel valo utazast gyermekevel?

Figyelt kérdés
3 eves a kislanyom es eleg hosszu utra megyunk. Es kivancsi vagyok hogy mire szamitsak ha esetleg van mar tapasztalt aki irni tudna valaszt nekem. Koszonom elore is.

2012. jan. 3. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyir hosszu utra gondolsz. Bar mi nem rpulunk hosszu utakat, csak 3 orasakat, azert valaszolok. Most 4 es fel eves a lanyom, es 15 honapos kora ota folyamatosan, rengeteget repulunk. Tobbynire csak en kettesben vele, ugye igy meg bonyolultabb. En mindig teszek be jatekokat, pairt, csruzat, szinezot, mesekonyvet, es ha mar nagyon unja, illtve elindulna, akkor valamit bevetek. Nehezebb volt vele kb 2,5 eves koraig, mert pl a repteren eszetlenul rohangalt meg akkor, de azota ez is jobb. Ha nagyon hosszut tpultok, nyilvanvalo aludni is fog. Szerintem nem lesz baj, ne izgulj!
2012. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan hosszu ut hogy 3x fogunk atszallni es 17 oraba fog telni :(
2012. jan. 3. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Hu, az nem semmi tenyleg. De ne izgulj, hidd el, ok sokkal konyebben veszik ezeket a dolgokat mint mi. En is mindig izgultam, es jol elfaradtam ezektol az utaktol, de a kislanyom elvezte es csak el sem faradt. De amint irtam, pakolj mindenfelet a kezipogyaszba, aztan mindig bevethtsz valami ujat. Jut eszembe, amikor kisebb volt, olyan is csinaltam, h vettem neki egy uj jatekot, amit a repulon kapott meg. Na azzal majdnem eltoltotte a 3 orat. : ) Aztan a 17 orabol a tied aludni is fog, akkor majd te is lazithatsz.


Jo repulest nektek! Elso voltam

2012. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okes akkor enis bevetek valami jatekot :) Remelem minden ok lesz koszi :)
2012. jan. 3. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
.
2012. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!