Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónapos babámat hogyan...

15 hónapos babámat hogyan vezessem rá arra, hogy kéne a hajába csatt vagy gumi?

Figyelt kérdés

Nem enged semmit,de ha sikerül akkor kiszedi.

A haját nem szeretném levágatni.

Nektek mikor engedte meg?


2009. máj. 22. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Hát most már nehéz lessz.Kb 2-2,5 évesen majd jöhet a csatt szerintem(mikor ö is akarja).E`n a lányom haját 8 hós korától hajgumizom,most mégis kiiszedi álandóan.. :)
2009. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
És miért nem szeretnéd levágatni??? Valami csinos frizurát csináltatnál neki, amit nagyon nem kell csattozni. Mi biztos igy fogjuk megoldani, ha nem akar hajgumit meg csattot. Később meg majd könyörögni fogunk nekik, hogy ugyan vágasd már le, mert beleér a szemedbeeee! Erre majd közli, hogy de Anyuuuu, ez a divat! :-D
2009. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nehogy levágasd az olyan béna mikor egy kislánynak rövid a haja, Nekem is mindig azt mondták majd megerősödik, persze. Alig vártam h felnőjjek és megnövesszem. A kislányom 8 hónapos de nem fogom levágatni. És ha csak először játszik a csatokkal?
2009. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az én hajam mindig fius volt és utállom a képeimet.

A fufrúja vágva van!

Én majd egy kislányos hajat szeretnék ami a válláig, esetleg picit hoszabb lessz.

A lányom telyesen engem örökölt,ugyan olyan akaratos mint én is voltam.Áll.ezért volt rövid az én hajam.

Nem szeretném,ha a fényképeit kidobálná nagyobb korában vagy szemrehányást tenne,miért volt neki ilyen csunya a haja!Neki most hátul hosszu és a meleg miatt gondoltam a bekötést.De ő a kalapot se hadja magán,mert vetközös tipus.Az biztos,hogy nem lessz rövid a haja.

Nekem most 33 évesen hosszú,söt 14 éves koromtol,anyira vágytam rá."Az alma nem esik messze a fájátol".

2009. máj. 22. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Előző válaszolónak üzenem:egyáltalán nem béna,ha egy kislánynak rövid a haja!Az én lányomnak is rövid,de nem olyan mint egy kisfiúnak,hanem kis keleopátrás,és így is nagyon aranyos és szép!Amúgy meg,ha a gyereked 3 évesen kiszedi a hajából a gumit meg a csattot akkoris megnöveszted neki?Nagyon jó lesz végignézni amikor kajálás közben belelóg majd a kajába meg a szájába!De ahogy gondolod!Hajrá!
2009. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem akarja akkor ne erőltesd!Az én lányom másfél évesen még hagyta,de rá pár hónapra már nem.És azóta sem.Hiába vettem neki mindenféle divatos csattot,hajráfot,gumit,de nem!Most 3 éves,és úgy vagyok vele,hogy majd,ha ő akarja akkor belerakom neki.Tudom mindenki azt szeretné,ha a kislánya copfos lenne,mindenféle csattal,de egyszer úgyis haggyja!Én már beletörődtem,hogy nem haggyja és kész!Amúgy meg egy kislány nem csak úgy lehet szép ha hosszú a haja,hanem rövid hajjal is!Szerintem egy anyukának meg mindenhogy szép a gyereke!Nincs igazam?
2009. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!