Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a váleményetek a gyerek...

Mi a váleményetek a gyerek zsurrol?

Figyelt kérdés

6 éves a fiam és ö is azt szeretne, de én sem vagyok ellene.

Az anyosom szerint a világ legrosszabb ötlete.


2009. máj. 20. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vágj bele, ne hallgass anyósra. Az a lényeg, hogy a gyereked jól érezze magát.

Én nagyon nem szeretem ezeket a zsúrokat, de én is szoktam tartani a gyereknek, egy évben egyszer kibírom. Vagy alkudozok vele, hogy csak minden második évben tartsuk meg :) Amivel nekem bajom van, hogy az anyukák sokszor ebben is versenyt csinálnak egymás közt (én úgy emlékszem mikor nekem volt régen mi lefoglaltuk magunkat nem a szülőknek kellett minket szórakoztatni), hogy ki milyen programokat tud szervezni akkor a gyerekeknek (akár otthon is). A másik "gondom", hogy nálunk a gyerek is megmondta, hogy a lakásban tartott szülinapi bulik annyira nem jók. Én meg sajnálom a pénzt arra, hogy kibéreljek valamilyen helyet (ennek ellenére előfordult már), azt a pénzt szívesebben költeném a gyerekem ajándékára.

2009. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én imádtam őket gyerekkoromban, és biztos fogok tartani lányomnak is.

De túlzásokba nem kell esni, legyen kis kaja, innivaló, süti, játék és kész.

A lényeg, hogy jól érezzék magukat, és ne az, hogy a szomszédnak bohóca is volt, nekem is kell...

2009. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam 5 éves lesz,neki is tartunk zsúrt. Nálunk nem lesz nagy felhajtás,a lényeg,hogy együtt lehet a barátaival.
2009. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A lényeg hogy anyosommal ne foglalkozzak.

Mostanáig a csláddal ünnepeltük,de az egy vagyonban került.Anyosom csak a fiam szülinapjára szokott jönni,mi gyakrabban megyünk.

Mindig valami rosszul sült el.Sajna ő mostoha nagymami.

A lányom 14 hónapos és még a keresztelőre sem jőtt el ,a másik mami miatt.

Én meg ugy gondoltam,hogy vége.

Nem lessz több szülinap.A fiam volt több zsúron és ö is szeretne.Itt még nincs verseny. Én is pizzára,szenvicsre,szörpre,tortára,gondoltam.És kint azt játszanak amit akarnak.

Amugy a családi szülinap,20 fő körül van és rendes ebéddel meg a többi,az a vagyon.

És ha a mostoha mami felboszant jobban akkor a lányom 2.szülinapja is zsúr lesz.Nem rég volt 1 éves és fel sem hivott minket.

2009. máj. 21. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!