Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek rosszul csináljuk?

Szerintetek rosszul csináljuk?

Figyelt kérdés
2 éves a fiunk és este fürdés után a mi ágyunkban bohóckodunk kicsit,majd lefekszik közénk,hol egyikünkhöz,hol másikunkhoz bújik,elcsendesedik.Majd sokszor önállóan,sokszor szólásra átmegy vagy átviszem a szobájába.Ott még van mese,kicsit fogja a kezem,simogatom és elalszik,de csak úgy,ha mellette vagyok.Anyuék szerint ez nem jó,mert be fog szokni közénk és nem tudjuk kirakni onnan.
2011. dec. 23. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Hát rosszul. A mi lányunk 3 éves lesz márciusban és mi sem tudjuk kirakni. Hallani sem akar róla hogy egyedül aludjon. nektek még van esélyetek, mert legalább átmegy a helyére, meg elalszik stb. hozzáteszem hogy én azért vettem magam mellé 9 hónapos korában, mert minden éjszaka fenn voltunk legalább 5-ször. ezt találtam kiútként. dehát most meg csöbörből- vederbe vagyunk. Nem tudom velünk is mi lesz.
2011. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lányom is iylen és én nem bánom ugynugy odabujik azta elalszik bár még vele alszik januártol probálkozunk hogyha elaszik otthagyom a szobájába. én igy csinalom mert igy jo nekünk. mindenki máskép csinalja s neveli. ez van anyukád máskép csinalja az én anyám is másképp csinalja. de TE ugy csinald ahogy az anyai ösztönöd sugja. Nem gond
2011. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, nem is nálatok alszik, így hogyan szokna be? Na mindegy szerintem csináljátok úgy ahogyan nektek jó, elvégre a ti gyereketek. Egyébként meg az én nagyobbik lányom a tesó érkezése előtt egyedül ment aludni, azóta (1 éve) mindig meg kell várnom amíg elalszik pluszban éjszaka is átjön néha közénk. Szóval nem ettől függ az egész.

Szerintem nagyon jól csináljátok :)

2011. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha jól értem,akkor nem köztetek alszik el,hanem saját szobájában.így semmi gond
2011. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi együtt alszunk a háromévesünkkel, minket nem zavar, úgyhogy szerintem nem csináljátok rosszul.

De nálatok még csak nem is a ti ágyatokban alszik el, hanem a sajátjában, így nem értem, mi a gond. Ha nálatok aludna el, majd átvinnétek, ebből lehet átszokás, de így nem.

2011. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nagyon ritkán alszik el köztünk.megy nálunk a tv,szerintem emiatt sem alszik el.csak bújik,meg pilled.
2011. dec. 23. 14:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy látom csak nekünk gond az együtt alvás. 2 személyes ágyon alszunk 3-an. Én 10 centin, a többi a gyereké meg a férjemé. lányom csakis úgy hajlandó aludni, ha a felé vagyok fordulva és az orrunk szinte összeér. Igencsak kényelmetlen. Tudom hogy én rontottam el, dehát ez van.
2011. dec. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is így csináljuk annyi különbséggel, hogy mi nem bohóckodunk, mert akkor nagyon beindul és nehezen alszik el. A mi ágyunkban van a meseolvasás, aztán átmegy az ő szobájába a saját ágyába és ott elalszik, igaz miénk egyedül. De ő egész pici korától egyedül aludt el, még akkor is mikor kiságyban aludt és ott volt az ágya a mi szobánkban. Nekünk ez nem gond. Attól még miután elalszik van időnk magunkra is. Ez alól kivétel mikor beteg, akkor mindig velem alszik az ő szobájában (előre leengedhető, két személyes ágyban alszik).
2011. dec. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi is így csináljuk annyi hogy a mese nálunk van mert nem merek fölmászni vele az emeletes ágyba hátha leszakad:) 5 éves tökre megszokta kisebb korában még én is megvártam míg elalszik kb egy éve már nem igényli
2011. dec. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen ebben semmi rossz, ha netek így megfelel. Jó este összebújni. Max beviszed elalvás után a kisszobába, és akkor mi a fene van? Semmi. Ne hagyd magad stresszelni.
2011. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!