Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más szülő is könnyezik a...

Más szülő is könnyezik a gyereke ovis ballagásán?

Figyelt kérdés
Már előre rettegek: nemsokára lesz a fiam ballagása, és már a gondolattól elerednek a könnyeim.Egy kicsit érzékenyebb vagyok, babát várok.Az előző években a ballagók verseitől is majdnem sírtam, nem győztem elterelni a figyelmemet, már előre félek, most mi lesz?Más is van így? -itthon, mikor mondták az anyáknapi verset, azon is elbőgtem magam....:(((
2009. máj. 19. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia én mindenen el tudom bőgni magam, amikor először ment oviba, akkor is sírtam, amikor először mondott verset, amit ott tanult akkor is, most az anyáknapi versen is, szóval én is nagyon pityergős vagyok.

Hétfőn is sírtam, mert a fiamat most szoktatom be az oviba:)

2009. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira ciki! Szerintem én leszek az egyetlen ilyen szülő...majd megpróbálok másra gondolni, és nem odafigyelni a versek tartalmára. Mert alapjában nem szomorít el, hogy ballag, csak ezek a hülye szomorú versek, nekem mindig az elmúlást juttatják eszembe.
2009. máj. 19. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Nahát nevetni fogsz rajtam: az én fiam még csak kilenc hónapos, de ahogy így írtad a kérdést, az én szemem már attól könnybe lábadt.

Ugyan már, miért lenne ciki? Szereted a gyermekedet. Tegnap még hálás volt, ha a pelusát kicserélted, nyitotta a kis csőrét, ha enni adtál neki. Aztán fogtad a kezét, mikor elindult és vele együtt fedezted fel a házat, az udvart. Vele voltál akkor is, mikor először mentetek oviba... most meg ott ballag a kis tarisznyájával...

Egyáltalán nem ciki könnyezni akkor, mikor a pici fiad életében ilyen nagy esemény történik, merthogy ez igenis egy nagy dolog: az életének az egyik szakasza véget ért és ősszel valami más, valami új kezdődik.

Nagyon irigyellek ám téged, szép ballagást. Sok sikert a nagyfiúnak, meg az érkező picikének is.

2009. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A te soraid is könnyet csaltak a szemembe, aranyos vagy, köszönöm!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2009. máj. 19. 13:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut nem ciki konnyezni.Nekem is a 4 eves lanyom elso ovis napjan,ha verset mondott vagy barmi en sirtam.Most a valaszokon is konnyezem.Nagyon aranyosak vagytok.Ilyenek vagyunk mi Anyak.Mindig konnyezunk.Akkor is ha boldog a gyerekunk es akkor is ha szomoru.
2009. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nincs is még gyerekem, de az én szemem is könnybe lábadt a kérdést, és a kommenteket olvasva :) Egyébként a másik oldalról (a gyerek-oldalról) tudok neked nyilatkozni: én ha anyukámnak mondtam verset anyák napján, akkor is sírtam, sőt anno az általános iskolás ballagásunkon is én elkezdtem, aztán sírt az osztály fele :)


Szerintem nincs ezzel baj, és van egy olyan érzésem, hogy a ballagáson nem te leszel az egyetlen könnytől csillogó szemű anyuka:)

2009. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!