Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetnék? A többit lennt...

Millaa1 kérdése:

Mit tehetnék? A többit lennt olvashatod.

Figyelt kérdés

szertnék tanácsot kérni hogy ti mit tennétek? vagy hogy ? :)

férjemmel nagyon hisztis a 20honapos lányom.mivel velem van szinte éjjel nappal ezért nekem jobban szót fogad,de nem tudom hogy a férjem mit tegyen. már nem birom énse és az uram se csak veszekszünk már ezen. én probáltam mondaniu egy két trükköt mit csi de semmi.....


2011. dec. 20. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Pedig általában a férfi hang mélysége miatt jobban hallgatnak az apákra a gyerekek.

Te tudod, hogy mikor szótfogadóbb a lánykád. Tudod, hogy milyen hanglejtéssel kell beszélni vele, és milyen szavakat használsz, mikor fegyelmezed. Mondja ugyanúgy, ahogy te.

2011. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még annyit,hogy pedig imádják egymást! reggel az az elsö szava hogy:apa!! :) sokat játszanak,és ö fürdeti,de mostmár mindennapos a hisztije az apjánál.
2011. dec. 20. 21:25
 3/8 A kérdező kommentje:
a férjemnek extra mély a hangja....:)
2011. dec. 20. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a határozottságon mulik. En férjem is keveset van fiunkal, és nem is tud vele bánni, mindig csak nyafogtatja, ugyan az a szituácio. Probáld férjedet tanitani hogy bánjon vele. Szerintem te ismered jobban a lányotokat, hogy mire hogy reagál. Mesélj el neki is dolgokat, hogy milyen helyzetekben mit tesz lányod, mit reagálsz rá, és mi a következménye, hátha jobban átlátja hogy bánjon vele. En is probálom tanitani a férjem, de nehéz. :D
2011. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitok:) Igen..., probálom tanitani:DD türelem...türelem.....türelem....:)
2011. dec. 21. 07:32
 6/8 anonim ***** válasza:

nalunk is ditto, csak mi nem veszekszunk rajta :D

en engedekeny vagyok, o meg mindent megenged, es most nevelesi tanacsado az eredmenye.

apa most kulfoldon van, egyedul viszem, valtoztatok, stb, elertem hogy legyen napirendunk, meg hogy nekem szot fogad..

apa hazajott, eluszott az egesz

1 mese helyett nyolcat tizet neznek, mindent megenged neki, feloltoztetni sem tudja, mert a gyerek nem akarja

nem tudom mi lesz, ha hazajon..

egyebkent persze imadjak egymast, elment 3 honapra, es ugy borult a fiam a nyakaba, mintha husz perce ment volna el, es nagyon apas, de nevelhetetlen, ha egyutt vannak.

olyanokat csinal, amiket nalam sose tenne meg, ferjem meg nez, hogy mindig ilyen, mondom dehogy..

nalunk az lesz a megoldas, hogy apa is elkiser szepen a nevelesi tanacsadoba (korai fejleszto igazabol, csak pszihologus-pedagogus neni segit), es o is beszall a "nevelesi" programba.

nagyon sok jo otleteket kaptam/unk egyebkent, lehet, hogy "ciki" a pszihologus, de nem vagyok szuperanyuka, es nincs csaladi mintám, a gyereknek is meg nekem is nagy segitseg

2011. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válszod.:) SZERINTEM nem ciki a nevelési tanács adó. Nekem is ki akart menni a férjem, külföldre dolg. de én nem örültem neki,ugyhogy egyenlöre marad.:) nem mindig veszekszünk,csak már elöfordult hogy ez miatt igen. De egyébként rájöttem már hogy ,igen, az a baj, hogy ö mindent megenged neki. :-P meg stb. Hát mi még nem tartunk ott ,hogy külsö segitséget kérjünk,de ha múszály akkor megyünk. :) Senki nem "SUPER ANYU" ezt csak a világ akarja elhitettni......
2011. dec. 22. 09:33
 8/8 anonim ***** válasza:

utolso vagyok :D

a ferjem ki szeretett volna, en meg tamogattam. forditott helyzetben elvartam volna, hogy o is tamogasson :D

egyebkent amiota elment, azóta van napirendunk, a napirend miatt alszik delben is, es nem ejfelkor fekszik, meg azert, mert ki van pihenve, sokkal kezelhetobb, regen pl a ferjem vagta almaban a kormet, most nagy móka nalunk, stb.

mondjuk azota adom neki az omega 3 zsirsavat, lehet az is segit, de szerintem az, hogy tudja, hogy mikor mi jon, nem "csak ugy" vagyunk, az tobbet segit (3 honapja, amikor elment a ferjem csak az elso szotagot mondta, most kicsit erthetetlenul, de mondatokban beszel, stb)

minden mindennel osszefugg, es bar nagyon liberalis vagyok (ez a szep szo az engedekenysegre :))), azert jo, hogy vannak korlatai (pl kerdeztem, hogy tudod e hogy mit fogunk csinalni, es akkor mondja, hogy megnezunk egy meset, es alszunk. es tenyleg igy is tortenik

2011. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!