Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kell, mikor csinálják a...

Mikor kell, mikor csinálják a fiuknak a kuki felvágást-felhuzást?

Figyelt kérdés

Fiam 15 hónapos,és szépen kibujik,de az egyik oldala letapadt nem vészesen de látszik hogy az nem ugy jön fel neki,ahogyan a másik.

Hogyan csinálják?nagyon fáj neki?És utánna?

Első fiam,és tapasztalatlan vagyok még:-))


2009. máj. 18. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár az én kisfiam még csak 8 hónapos de neki nem akart kikukucskálni a kukia és az 1ik ismerösöm azt ajánlotta h mikor ha elcsipek 1 pisilést pl fürdés elött akkor huzzam fel a bört és fogjam össze 1 kis idejig h feláztassa a pisi ami ott van a bör alatt... majd mikor kikukucskál a kukac akkor törölgessem át olajos vattával remélem tudtam ezzel segiteni picit mert nekünk bevált :)
2009. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Nekem ugyan lányom van, de az unokatesóimnak annak idején az anyukájuk fürdéskor csinálta, a fürdőkádban, valamint fürdés után húzogatta. gondolom akkor a víz hatására könnyebb.

Én kisfiút szerettem volna inkább, de már örülök, hogy lányom lett! :) Mennyi gond van egy fütyivel! De tényleg! Mennyivel könnyebb egy punci!

Remélem sikerül megoldani és kapsz majd szuper válaszokat!

2009. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na én erről még nem hallottam amit az első válaszoló írt.

Viszont az biztos hogy ha le van tapadva akkor jobb ha orvos választja fel.Nekem az mondta a doki hogy ha nem indokolt akkor csak 3 éves kor után kell megcsináltatni. Az én fiamnak most lett megcsináltatva. Nem mondom hogy leány álom volt, de rosszabbra számítottam. Igaz hogy ordított amikor csinálta a doki de ahogy felkelhetett egyből abba hagyta. Utána az első 3-4 pisilés nehezen ment, de utána azzal nem volt gond. Azóta napjában többször kell neki hátrahúzni de ez nem igazán tetszik neki.Most van a 4. dik napon és úgy veszem észre egyre könnyebben megy. Addig húzd hátra neki amig megy. az is lehet hogy az idő folyamán magától felválik.

2009. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor 2 éves kora elött nem is csinálják meg?
2009. máj. 19. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak abban az esetben csinálják 2 éves kor alatt ha begyullad a bőr alatti terület, vagy ha esetleg más sűrgős ellátást igényel.
2009. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Másfél éves a kisfiam,a háziorvosom nem csinálta meg,ezért másik orvoshoz vittem. Igenis fel kell huzni,alatta felgyülemlik a váladék és gyulladást okoz. Nekünk csak picit látszott ki,de ottis mindig kicsipte a pisi. Most kenegetem,borogatom neki,sir pisiléskor,de meggyözödésem,hogy igy a helyes,mivel láttam mit pucoltak ki a bör alól. Jó huzogatást Anyukák!!
2012. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!