Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az az étel/ital amit soha...

Mi az az étel/ital amit soha nem adnál 1év feletti kisgyerekednek? Miért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Cola:cukor,koffein,szénsav,adalékok

hamburger:Zsír,só,adalékanyagok,a húsban lévő hormonanyagok,antibiotikumok

Csípős ételek

2011. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szénsavas üdítők,csípős kaja és a nagyon mű cuccok
2011. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Soha ne mondd, hogy soha, a nagyfiam 6 éves, és nem ivott még kólát (és egyéb szénsavas üdítőt), nem evett McDonaldsban vagy hasonló helyen. Chipset már evett, de csak úgy, hogy megkínálták vele, én magam sosem veszek.
2011. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, a kólát én egy dolog miatt nem zárnám ki teljesen, mert remek hányás ellenes szer, és bár a mai napig nem iszik a gyerekem (7 éves) soha, de előfordult már, hogy orvosi javaslatra hányásos betegségnél kapott.
2011. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez igaz,nem jutott eszembe,pedig erre már mi is használtuk! :) (1. voltam)
2011. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Off

Akkor az első válaszoló gondolom egy tanyán lakik és a saját terményeit és saját állatait eszi... Vagy egyáltalán nem eszik semmit... Szerintem aki átlagosan él nem tudja kikerülni a húsban lévő hormonokat és az adalékanyagokat, ha csak egy kenyeret is veszel a boltban, már abban is van. Akkor neked kell megtermeszteni a búzát és abból sütni saját kézzel kenyeret, abban biztos nem lesz adalékanyag. Na mindegy.

Kérdezőnek: szénsavas üdítőket, McDonald's kaját (otthon készített hamburgert igen), csípős kaját, előre elkészített fagyasztott kész ételt (boltira gondolok), konzerves készételeket. Hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos van még számtalan....

2011. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem tanyán lakom. Ahhoz miért kéne tanyán laknom,hogy állatokat tartsak? Egy faluban,nagyközségben nincsenek állatok? Sőt még városban is látni,csak nem a belvárosban mondjuk? Igen,tartunk tyúkot,disznót,de ez téged miért zavar? Örülök,hogy megtehetem! Igen, a kenyeret magam sütöm,gépben,sima liszttel,amiben nincs adalékanyag!

De ez téged egy picit se zavarjon! Nem vagyok kőbunkó! Diplomát szereztem állattartásból,szóval ne gyere azzal,hogy paraszt vagyok,felvállalom azt én magamtól is. Ez is "foglalkozás"!Csak én tudom,hogy mik vannak a húsokban! Főleg egy McDonald's-os húsban,ami nem Magyar,és talán te tudod,hogy Amerikából,vagy Angliából milyen körülmények között szállítják a húst? De szólj be bátran!!

2011. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Colát biztos nem adok neki, de más cukros szénsavas italt sem. Igaz, nem issza meg a gyümölcslét sem, néha azt kapnak uzsonnára az oviban, de ott hagyja mindig. Én imádom a Mekis kaját, igaz nagyon ritkán eszek, de ha eszek a fiamnak is szoktam adni az enyémből, ennyitől nem lesz baja. Külön neki nem veszek, meg sem enne egy menüt, inkább csak a sült krumplit eszi. Szerintem nem egészségtelenebb, mint a fagyasztott krumplik. Egyelőre még cukrot nem kapott, de a fulladás veszély miatt csak. Gombás ételt is csak két éves kor után adtam neki először.
2011. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szénsavas üdítőt bármilyen legyen is.Zsírt,csípős,borsós ételt.olyat amibe tudom rengeteg a tartósító és az adalék anyag.nyalókát,cukrot.
2011. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

16:54 vagyok

Kedves állattenyésztő válaszolónak: nem illettelek semmilyen sértő jelzővel, csak olyanokat írtál szegény kérdezőnek, amit szinte lehetetlen betartani a mai világban, ezért sarkítottam ki a dolgot. Te is tudod, hogy a népesség igen kevés százaléka teheti azt meg amit Te. Irigyellek is érte, de ne keltsük másban ezért lelkiismeret furdalást, mert a boltban veszi a húst és kenyeret és azt eszi a gyermeke is:-(

2011. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!