Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vett itt már valaki Fifi tojást?

Vett itt már valaki Fifi tojást?

Figyelt kérdés
Rózsaszín csomagolású, olyan, mint a Kinder, csak Fifi figurák vannak benne:-)
2011. dec. 8. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a csoki nem ízlett,és matrica volt benne.
2011. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy nem ugyanaz a fajta, amit én vettem, abban figurák vannak csak (8 féle: Fifi, Viola, Kankalin, Poppy, Pókica, Pip, Zümi, Mormi)

Fele fehér csoki, másik fele tejcsoki.


Tulajdonképpen azért írtam ki a kérdést, mert megvettem 15 db-ot annak reményében, hogy összejön mind, de nem sikerült, elég sok egyforma van, és ha valaki járt még így, csak nem ugyanazokkal, hátha tudnánk segíteni egymásnak:-)

2011. dec. 8. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Hűha, akkor én valami nagyon sz*rt vettem,mert ez sima tejcsoki volt,de valami förtelmes,a keresztlányomnak sem ízlett,és én is bíztam benne, hogy figurás,de egy összetekert csíkon azt hiszem 6 vagy 8 pici matrica volt.kellet nekem már megint a százforintosban vásárolni:(

2011. dec. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én ezt a XIV. kerületi Bosnyák piacon vettem, (nem tudom, Te pesti vagy-e, ha nem, akkor lehet, hogy ezzel nem mondtam semmit...)

De nekem is úgy mondták, mert máshol még nem láttam ilyet. Vagyis neten, de ott csak viszont eladók vásárolhatnak...

2011. dec. 8. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!