Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves fiú gyermeketek mit...

2 éves fiú gyermeketek mit kap karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
játék konyhát.imád főzőcskézni
2011. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy játékkonyhát és egy dokikocsit kapnak közösen a gyerekek.

A fiam 2,5éves és imád főzni meg mostanában gyógyít is. A kicsi még csak 11hónapos lesz karácsonykor, de ő is imád a tesóval főzni.

2011. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fa építőkockát, könyvet, tűzoltóautót. Egyik nagyitól Kisvakond DVD-t és ágyneműszettet, másik nagyitól pizsamát és egy nagy plüss kígyót (ő kérte, most kígyómániás :)).
2011. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szirénázó rendőrautót, Unico plus építőkockákat (2dobozt), vonatszettet, laptopot, szánkót (remélhetőleg akkor már lesz hó), kombájnt, Elmo figurát (nem a most divatos éneklőset, csak a sima plüsst), és a keresztszülőktől, nagyszülőktől nem tudom.
2011. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rajztáblát aminek a másik oldala mágneses. Duplót, és hintalovat. Még gondolkodom a Rody-n ( [link] mert van a bölcsibe és imád rajta ugrálni.
2011. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Játék porszívót - imád az igazival porszívózni, inkább veszek neki sajátot. Csak nehéz fiús színben találni - nem gondolnak a házias kisfiúkra. :-))
2011. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Különböző nehézségű puzzle-kat, öltöztethető fa macit, kismotor-szerű járgányt (a kismotort kinőtte, de annyira szereti, hogy még szerettünk volna neki valami hasonlót) a keresztszülőktől, könyvet, kesztyűbábot. Mindannyiunktól pedig (mi, mamák, keresztszülők, dédik)egy fa futóbiciklit.


És valóban nem gondolnak a házias kisfiúkra, nekünk konkrétan lila-rózsaszín seprű és lapát szettünk van, én is elmorogtam ezen akkor, mikor vettük!

2011. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A mi kisfiúnk idáig egy elektromos motort kapott. Valami ugrálós játék kellene neki,mert imád ugrálni. Ki is néztem a hipp-hopp zebrát,de a férjem azt mondja,hogy szerinte pillanatok alatt összetörné,mert szerinte annyira nincs anyagból. Van esetleg valakinek ilyen? Mennyire strapabíró?

2011. dec. 6. 10:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk van hipp-hopp zebránk, hidd el nem fog össze törtni!!!!!!!!!Iszonyat strapabíró, mi szeretjük, én csak ajánlani tudom!
2011. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54 részes szerelöpadot,játékot,nagyiéktól motoros párnát a másik nagyitól nem tudom...
2011. dec. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!