Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy néz ki ha a mosószerre...

Hogy néz ki ha a mosószerre alergiás a gyerek?

Figyelt kérdés
Apró piros pöttyök a testén mindenüt?Kell esetleg ezt kezelni valamivel?Még a lábfején is van apró pötty a kisfiamnak...1éves eddig ételtől semmi baj nem volt,és újat sem kapott.
2009. máj. 14. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hasonló volt, két éve nyáron mindkettőnél (akkor fél és 2 és fél évesek), és tavaly nyáron (másfél és három és fél évesek). Össze-vissza szurkálták, vizsgálgatták őket, nem kaptak egy csomó ételt-italt, ami addig nem okozott gondot, de hátha mégis alapon, antiallergén mosószerre váltottunk, semmi hatás, eljött az augusztus vége, magától elmúlt minden. Mindenesetre én azóta a ruhájukat szódabikarbónával illetve ha nagyon koszos, mosószódával mosom, kevés ecetet tartalmazó vízzel öblítem, tudtommal ezek végképp nem okozhatnak allergiát és az ecet minden mosószermaradékot eltávolít, aztán meg elpárolog.
2009. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vörös, száraz foltokban jelenzkezett. Hiába kentem, pergett le a bőre a szárazságtól. A pelenka alatt nincs gond - ez a legárulkodóbb!
2009. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt lazas a napokban? Alaz utan gyakran piros pottyok jellennek meg 1-2 napig tart aztan magatol elmulik. Nem viszketo.
2009. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem volt lázas,kicsit folyik az orra...
2009. máj. 15. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!