Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesen jöhet még fog?

2 évesen jöhet még fog?

Figyelt kérdés

Kislányom februárban volt 2 éves.2 hete taknyos lett és köhögött is,levittem az orvoshoz és kapott gyógyszert,de sajnos rá egy hétre megint kezdődött elölről minden.Akkor megint levittem kapott egy másik gyógyszert és úgy tűnt javul ma azonban megint belázasodott.NEm köhög,csak baromi nyűgös,aluszékony és tiszta takony.Már nem tudok másra gondolni,ezért kérdezem,hogy jöhet még foga 2 évesen vagy mind kint van már ilyenkor????

Arra tudnám fogni,a tüneteket.


2009. máj. 14. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány foga van. Az én 2 évesemnek 16 van és én is tapasztalok mostanában fogzásos tüneteket. A védőnő azt mondta, hogy a maradék 4 tejfog csak 3 éves korban szokott jönni, de nincs kizárva, hogy már az készülődik.
2009. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem 2,5 éves és még egy foga hiányzik mi lenne ha megszámolnád neki és hanincs meg a 20 fogacska akkor biztos az jön
2009. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg ez a legegyszerűbb, ha megszámolod. Az én kislányom fogban nagyon gyors, Ő 15 hós és már rég 16 foga van, nem hinném, h 3 évesen növesztené ki a maradék 4-et. Érdekes, hogy nem követed, biztos nyűg nélkül búlt neki ki mind.
2009. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 20hónaposan jött ki az utólsó 4, tehát nem volt 2éves, amikor 20foga volt!
2009. máj. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány foga van? 20 tejfog van.

Nagyon ritka mikor 2 évesig kibujnak.

A fiamnak bujt ki 20 hónaposig,de mondták ritkaság.

2009. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!