Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol van Fejér megyében olyan...

Hol van Fejér megyében olyan ovi, ahol tényleg odafigyelnek a gyerekekre és van beszoktatás, normálisan állnak hozzá a gyerekekhez?

Figyelt kérdés
Martonvásár és vonzáskôrzete érdekelne leginkább érd - velence távolságban kb. kôszônôm!
2011. dec. 4. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért a többibe nem figyelnek rá?Van tapasztalatod,vagy csak gondolod?ennyi helység,falú város,és mind nem jó ovival rendelkezik?Esetleg próbálkozz alapítványi óvodával,azt hiszem Érden van ilyen.Nem rossz indulatból kérdeztem ám amit kérdeztem,én is ezek közt az egyikbe viszem és érdekel minden tapasztalat.
2011. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, rossz tapasztalatunk van. ami jó, az pedig tele van. ezért kérdeztem.
2011. dec. 13. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Kajászón nagyon jó az ovi:)
2012. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi!
2012. febr. 7. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!