Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Perverz gyerekvers, jogos...

Perverz gyerekvers, jogos felháborodás?

Figyelt kérdés

Örökbefogadott kisfiam egy családi ünnepségen (összevonva az én születésnapom és az anyósom névnapja) egy általa kitalált verset szavalt el,azt mondta 2 hónapig alkotta "Gondolkozik a ..-..-ka,miért nem kapott kiskorában,finom tejcsit az anyától,kipróbálná mostanában.

Ha fázik a hidegben,anya hasába bújna ő,ott lenne ő biztonságban,míg melegebb lesz az idő" .

Anyósom teljesen felháborodva hívott félre,hogy sürgősen vigyema gyereket pszichiátriára,mert ő mint nyugdíjas tanítónő tudja,hogy normális gyerek nem ír ilyent.


Hozzá tartozik a dologhoz,hogy sokat beszéltünk a kisfiammal,hogy mindeketten mennyire szerettük volna,ha már a magzati időszakát is együtt tölthettük volna,de mindig arra jutottunk,hogy a lényeg az,hogy most együtt lehetünk.


Valóban el kell vinnem orvoshoz szerintetek?


2011. dec. 3. 10:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem kutakodni akarok, de mennyi idősen vettétek magatokhoz a fiatokat ? Kíváncsi vagyok csak !
2011. dec. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legjobb, hogy a gyerkőc így kimondja a gondolataidat. Akkor én vihetném az én lányomat is mert ő meg arról szokott énekelni, hogy amikor még a hasamba volt, az milyen jó volt, hogy oda bújt és apa kivette és elenvezte Nikinek. Ő még így értelmezi a születést (majdnem 4 éves)


Akkor lenne baj, ha magában tartaná a gondolatait szerintem.

2011. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!