Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 évesem leesett az ágyról....

2,5 évesem leesett az ágyról. Vöröses lilás a szeme alja. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Mihelyt hátat fordítók a 4 éves tesóval azonnal rosszalkodnak. Most is így volt, kimentem a konyhába és elkezdtek a nagyágyon ugrálni. Elmondásuk szerint hátrafele esett le az ágyról. Nagyon sírt, nehezen lehetett megnyugtatni. De azóta jó a kedve (fél óra telt el). viszont a szeme alja aggaszt. Igaz az is lehet, hogy a sok sírástól. Hófehér bőrű. De nem hagy nyugodni. amikor kérdezem hol ütötte meg a fejét mutatja. De sehol nem piros a fejbőre, látszana, mert kis ritka hajú szöszike. Bárhova nyúlok,mindenre azt mondja fáj vagy épp mindenre, hogy nem fáj. Már nem tudok kísérletezni.

Vajon mitől lehet vöröses lila a szeme alján a bőr? szerintetek?

Elvinném én ügyeletre, de itt olyanok, hogy írnak egy beutalót éjszakára a másik városban lévő kórházba.Ennyivel lerendezik. Ha lát valamit ha nem, ezzel tisztázza magát. Ti mit csinálnátok? a kedve jó neki.


2011. dec. 1. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én bevinném ügyeletre. Nehogy pár óra mulva nagyobb baj legyen. Inkább nézzenek hülyének hogy minden "aprósággal" dokihoz mész, minthogy baja legyek a kicsinek.
2011. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is vinném az ügyeletre.

2011. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bizonytalan vagyok, mert teljesen jó a kedve. Kacarászik, játszik, vihog. Ha kérdem fáj a fejed? "Igen" Után kérdem mostmár megygógyult? :"igen már nem fáj". De már a talpát is ha kérdezem hogy fáj e arra is azt mondja hogy igen. Viccel velem.

Ha beviszem semmit nem csinálnak, be kell feküdni éjszakára és csókolom. Meg szidnak rajtunk egy sort. Volt már benne részem 1 éves korában. Azt hittem csinálnak röntgent vagy valamit, de semmi. Csak egy utálatos vendég voltunk a gyerekosztályon egy éjjelre meg h@lye felelőtlen anyuka voltam:(

2011. dec. 1. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Átérzem, amit írsz, de egy röntgen nem árt ilyenkor, én kiharcolnám, akkor is ha egy életre megutálnak.

Orvos mindenképp lássa, lehet egy kisebb agyrázkódása vagy képződhet vérrög stb, ne menj neki így az éjszakának!

2011. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már túl vagy az egészen, de azért én is ír leírom a gondolatomat. :) Szerintem hívd fel telefonon az ügyeletet, mondd el mi történt. Ők majd megmondják hogy mire figyelj. Ha nem bízol bennük, akkor hívj fel egy másik ügyeletet (másik városban) és össze tudod vetni, hogy melyik mit mondott.

Egyébként esés után mindenki azt mondta nekem is, meg azt is olvastam, hogy arra kell figyelni, hogy ne változzon a hangulata hirtelen. Ne legyen álmos, szédülős. Hányinger, émelygés már agyrázkódást jelent. Egyébként lehet, hogy a szeme csak a sírástól lilult be, vagy kicsit megütötte (bár az mostanra már kiderült hogyha a sírástól volt, akkor már el is kellett múlnia). Nekem ennyi ötletem van. Nyilván ha az ügyelet fél órán belül elérhető, én sem gondolkodnék, hogy vigyem-e. De ha - ahogy írod - másik városba kéne menni, akkor én is kétszer meggondolnám, főleg hogy két gyerkőcöd van. Ha bizonytalan lennék én inkább telefonálgatnék előbb.

2011. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egész este figyeltem. Semmiben nem volt másabb, mint átlagban. A lilásság elmúlt, kicsit piros még a szeme alja, de elkezdett köhögni, szerintem beteg lesz.

Most is aktív, este is az volt.

Sajnos itt nem lehet röntgenért harcolni. Egyszer megvoltam győződve hogy tüdőgyulladása van, akkor bizony harcoltam a röntgenért,minden este hordtam az ügyeletre. Mindig lecsesztek, hogy az én dolgok a tüneteit enyhíteni. 4-dik nap az intenzíven feküdt. Itt ilyenek. Egy esés miatt nem csinálnak röntgent :(

2011. dec. 2. 08:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!