Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktathatnám vissza a...

Hogyan szoktathatnám vissza a rendes időben való lefekvésre?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 éves múlt. 3 hete kórházban voltunk, mióta hazajöttünk nem tudom 10-fél 11 előtt lerakni aludni, akkor is csak nagy küzdelmek árán.

A napunk a következőképpen alakul: reggel 7-kor keltem, 8-kor irány a bölcsi, általában fél 1-től 2-ig alszik délután, este 8-kor fürdés, aztán mondókázás, mese, kakaó

9 körül elkezd hisztizni és 10-ig csak rugdos és forgolódik. A kórház előtt az apukájával aludt el 8 körül kb. 20 perc alatt. Vannak ötleteitek?


2011. nov. 30. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
otletem sajna nincsen mert az enyem se akar aludni soha! mar nem is kuzdok vele ,itt alszik el a szalonban a rekamen amikor mar nem birja tovabb. viszont azt tudom hogy a kakao izgato hatasu es este nem jo ha elalvas elott issza. nezz utana,viszont a mezes meleg tej nyugtato hatasu.
2011. dec. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt nem hallottam, de utánanézek. Bár csak kicsit kap a tejbe, de ma megpróbálom a mézes tejet.
2011. dec. 1. 06:49
 3/3 anonim ***** válasza:

én sem adnék este kakaót,főleg fogmosás után

a másik,hogy szerintem későn van a fürdés,és felpörög.azért az esti fürdésig a déli alvástól eltelik hat óra.próbáld meg hétkor megfürdetni,utána még együtt lenni,mesélni,összebújni,és nyolckor lefektetni.akkor már nincs mese,beszélgetés.és legyél következetes

2011. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!