Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyermeknek mit ajánlott...

3 éves gyermeknek mit ajánlottok immunerősítésre az Ekolosztrum helyett?

Figyelt kérdés
3 éves gyermekem szeptemberben kezdte az óvodát, azóta 3-4 nap ovi után 1-2 hetet itthon van, mert megbetegszik. Előtte, a 3 év alatt talán ha háromszor volt beteg. Másfél éves korától szedi az Ekolosztrum kapszulát, most váltanék valami más immunerősítőre. Az orvosunk Broncho vaxomot ajánlott, de az a két nagy gyerekemnél nem igazán vált be. Ezenkívül azt mondta, nézessük meg az orrmanduláját is. Én nem igazán szeretném kivetetni, ha nem életbevágóan fontos.
2011. nov. 28. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

A sok vacaktól gyönge az immunrendszere. Adj helyette gyümölcsöket,citromot,narancsot,tejtermékeket,mézet. Többet ér,mint a mesterséges készítmények.

Óvoda kezdéskor pedig természetes,hogy sűrűn beteg.

2011. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak simán retard hatású c-vitamint szedek, 300 mg-ost. Igaz én felnőtt vagyok, de a meló miatt folyton arcon köpnek a gyerkőcök és a legkülönbözőbb bacikat kapom tőlük ajándékba. Eddig ez nagyon jól bevált, nem szoktam beteg lenni, még a H1N1-et sem kaptam el, pedig volt vele dolgom bőven.
2011. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
multitabs immuno kid rágótabletta
2011. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a Ribomunyl granulátumot.Gyerekorvos írja fel,a baráti körünkben sokan dícsérik.Én nem próbáltam,mert a kisfiam igaz szeptemberben kezdte a bölcsit,de nem olyan beteges,úgyhogy mi a gyümölccsel és a Cebion cseppel elég jól elvagyunk.
2011. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Homeopátiás echinacia bogyókat kap a lányom.
2011. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszolóknak a segítséget! Az első kommenthez hozzáfűzném: Az általad felsoroltakat mind kapja, 33 hónapig anyatejet kapott és eddig szinte beteg sem volt. De ha belegondolsz, oké, hogy az óvoda kezdete ezzel jár, csak így minden 2. héten kapja a köptetőt, a fájdalomcsillapítót, az orrcseppet, és a gyerek közérzete sem jó. Ezért keresek jó immunerősítőt, és mondjuk nem rögtön orrmandulaműtétet, amikor eddig a mandulája is csak egyszer volt begyulladva.
2011. nov. 29. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!