Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Görbe a lába, kinövi?

Görbe a lába, kinövi?

Figyelt kérdés
1 éves és már jár, csak az a baj, hogy ó-lábbal, de olyan aranyos :) Kinövi, igaz? Vagy vigyem orvoshoz?
2009. máj. 10. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden 1 évesnek görbe a lába. Ha úgy gondolod, hogy mégsincs rendben akkor mutasd meg orvosnak.
2009. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Én még nem is láttam olyan egyévest, akinek ne tartotta volna görbén a lábacskáit. Próbálj meg betenni a lábad közé egy arányaiban akkora csomagot, mint amekkora a bébik pelusa, és rájössz, hogy nem is tudod másképp tartani a lábad.:)
2009. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:) neki pelus nélkül is görbe, sajnos. A lábaszárai írnak o formát. Ugye erről a görbeségről beszélünk? Köszönöm, hogy írtatok! Igazából azt tapasztaltam, hogy a velünk egykorúaknak nem görbe a lábuk, és többen is nézegetik fintorogva, hogy uuu de görbe, az én gyerekemé nem ilyen... naaa, eddig nem is izgultam, úgy voltam vele, ez normális, de most megijedtem..
2009. máj. 10. 23:39
 4/8 anonim válasza:
100%
szerintem normális, de ha o lába is van lehet azis aranyos:) jobb mintha fél keze lenne, már bocsi hogy ezt írom, és elhiszem, hogy megvagy rémülvwe de az o láb nem olyan vészes mint ahogy most így gondolod
2009. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Öcsémnek olyan X lába volt, hogy nem tudta összezárni a bokáját akár mennyire is erölködött. Siesta cipőt javasoltak neki, fél év alatt rendbejött a lába, pedig már kiscsoportos volt. Ahogy nő, tuti enyhülni fog a görbület, de ha mégsem, és szakemberhez kerül, akkor megfelelő cipővel segíteni tudnak rajta.
2009. máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kislányomnak is gyönyörű o lába volt, apukájától örökölte! :-) Ne aggódj, most már 2 éves, és szépen lassan egyenesedik ki neki! Nekünk az orvos mondta, hogy ez természetes, nem igényel semmilyen kezelést. Ha Neked kételyeid vannak, akkor mutasd meg orvosnak, és ha megnyugszol, hogy minden rendben felhőtlenül tudsz gyönyörködni a "karikás" futásában! :-) Tényleg nagyon édik, amikor a kis görbe lábaikat szedik! :-D
2009. máj. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon görbe lábacskáim voltak.És tudod mi lett belőle? Ne fogod elhinni: X, de halál kmomolyan . Nem nagyon, de azért X.
2009. máj. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok, most már nyugodtabban alszom az éjjel :) Köszönöm mégegyszer a megnyugtató válaszokat!
2009. máj. 11. 00:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!