Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet most olcsón vásároln...

Hol lehet most olcsón vásárolni játszósátrat mászóalagúttal?

Figyelt kérdés
Budapesten lakunk. Esetleg valamelyik nagyáruházban van ilyen jó áron? Lakásban szeretném felállítani a sátrat másfél évesemnek.
2011. nov. 18. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Off leszek, de én is ilyet keresek.

Jövőhéten megyek egy helyre megérdeklődni, bár nem Pesten van, csak a közelébe, ha gondolod megírom majd mit tudtam meg!

2011. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi,az jó lenne! :)
2011. nov. 18. 14:28
 3/13 anonim ***** válasza:

Én egyedül itt találtam, viszont tök jó, mert külön is meg lehet venni a sátrat, és az alagutat, így úgy válogatom össze ahogy nekem tetszik:


[link]

2011. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy olcsó?

Nekem van egy eladó, alig használt, 3 részes.

Ez 2 féle sátorból áll és egy alagútból. Mind a 3 rész egymásba illeszthető, így egyik sátorból át tud mászni a másikba az alagúton át. Persze önmagában is használhatóak.

2011. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A Brendonban 5000 Ft a sátor alagúttal.
2011. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves 15.46-os! Mennyiért adnád el a tiéteket? Látszik rajta a használat? Miért nincs rá szükségetek,nem vált be?
2011. nov. 18. 23:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok, eddig csak azt tudom írni, hogy a praktikerbe nincs, az ikeába horror áron találtam, neten a régióba is csak a horror áras van feltüntetve. Ma a párom megnézi a tescoba, azt mondta vmi hasonlót látott a múltkor. Ha még érdekel megírom, hogy van-e!

2011. nov. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Én is néztem a Baumaxban,a Tescoban,a Régióban. A Praktikerben 1 sátor labdákkal van 3600 Ft körül.

Én ilyesmire gondoltam:

[link]

vagy 1 sátor,alagúttal.

Ha találsz jó áron,írd meg légyszi!

Pár hónap múlva is érdekel :)

2011. nov. 21. 12:50
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Na hát arra jutottam, hogy érdemesebb lesz tavasszal keresgélni, mert szinte sehol nincs. Én is olyanra gondoltam, mint belinkeltél, karácsonyra akartam a fiamnak, de bárhol néztem nem találtam a környékünkön lévő üzletekbe voltam, nincs, másoknak e-malit írtam, szintén egyyáltalán nincs vagy csak majd tavasszal, mert igazából ez kültéri játék. Még egy bolt van ahol megnézem majd, de oda csak jövőhét végén jutok el. Majd megírom, hogy ott találtam-e:)

2011. nov. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon rendes tőled hogy megírtad!

Akkor mi is tavasszal térünk vissza rá.

2011. nov. 28. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!