Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játszosátrat vegyek?...

Milyen játszosátrat vegyek? Melyik bírja az igénybevételt?

Figyelt kérdés
Mindenképpen olyant szeretnék ami mintás.Nektek milyen van?Linkelnétek képet is hogy mekkora?
2011. máj. 28. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:

nekünk volt háromféle, de mindnek kb ugyanolyan anyagból volt a váza. És egyik se bírt 1-2 hétnél többet.

3 és 1.5 évesek a gyerekeim amúgy és csak beltéren volt felállítva


kb ilyeneink voltak:

[link]

[link]

2011. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én amit kínéztem az 6680ft lenne Verdás.Állitplag a leírás szerint erös strapabíró anyagból van,hát nem tudom.Érdemes e ennyi pénzt kiadni érte?
2011. máj. 28. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Playskool van. 3 év után is olyan, mintha új lenne.


[link]

2011. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen katicás van, amihez alagút is csatlakozik. A kép nem valósághű, mert az alagút csak 90 cm hosszú.

Nálunk maximálisan ki van használva már egy éve. Abszolút strapabíró, sehol egy szakadás vagy kopás.

Én meg vagyok elégedve vele. Mi 6ezer Forintért vettük az Intersparban.

2011. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Még nem sikerült döntenem de már sürget az idő.
2011. jún. 3. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!