Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Autós ülést keresek 9-36 kg...

Autós ülést keresek 9-36 kg ig. Linkelnétek? Esetleg tapasztalatok is érdekelnek a márkákkal kapcsolatban

Figyelt kérdés

Most volt egy espiro 0-25kg ülésünk amit 6 hós korától használt a fiam, de most már kényelmetlennek találom, olyan szeretnénk aminek később levehetőa támlája és csak ülésmagasítóként funkcionál :) ezek ugya a 9-36kg kategóriák.

Kinézetre a NANIA és a BERTONI tetszik, de nem tudom melyik milyen minőség...stb

Írjátok le nektek milyen van, mindenkép ezt a súlykategóriát célzom meg



2011. nov. 17. 12:34
 1/9 A kérdező kommentje:
ja most épp 2 éves és nagyon eleven, nagy, tágas ülést keresek, amibe már ő maga is bele tudna ülni
2011. nov. 17. 12:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ilyen van, hordozó is, és gyermekülés is. Nagyon bevált. Igaz, mi úgy kaptuk ajándékba a Németországban élő keresztapjától, mert ott jóval olcsóbb, mint nálunk.
2011. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Bocsi, a link lemaradt. :)

2011. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen van most: [link]
2011. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyet keresek, de iszonyt árak vannak, neten pedig nem merek rendelni úgy hogy nem nézem meg előtte. Boltokba elmenni pedig nem nagyon van időm, 22-es csapdája:-)

A Naniát néztem (az a legolcsóbb), de elég gagyinak tűnt, nagyon kemény az ülése, szinte csak a huzat van a műanyagon semmi párna, biztos nem maradna meg benne a fiam. A Bertonit nem tudom milyen.

2011. nov. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anyukáméknak ilyen van, ebben elég jól megül a gyerek, de én most dönthetőt keresek, ez pedig nem az sajnos.


[link]

2011. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Disi ***** válasza:
Nekem még nincs tapasztalatom, mert mi is vásárlás előtt állunk, de a Naniát mi is néztük boltban. Hát az egyik előző hozzászólóval értek egyet, nekem is elég gagyinak tűnt, nagyon kemény az ülés. Mindenféleképpen nézd meg szerintem élőben ami mellett döntesz ha esetleg nem boltban veszed, egy oldalon azt olvastam hogy érdemes elvinni a gyerkőcöt belepróbálni, mert lehet a szülő jónak találja, de a csemete megvétózza a döntést :)))))
2011. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, én szerintem ilyet fogok venni, ugyanilyen van most is, csak 0-18-as kategóriás, és már én sem tudom beletenni a fimat a nagykabátba:-)kényelmetlennek tűnik. viszont, a mostanink tényleg iszonyatosan stabil, én nagyon szeretem, fiam jókat alszik benne, én meg vagyok vele elégedve, kényelmes. Ezért gondoltam, hogy ugyanezt a márkát veszem, mert nem horriblis áron van , de a teszteredményei kitűnőek. Estelg nézd meg:

[link]

2011. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ilyen van.fiam nagyon szereti.nem a legpuhább ülés,de nem is kemény.

2011. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!