Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden 2 éves fiú játszik már...

Minden 2 éves fiú játszik már szerepjátékot?

Figyelt kérdés
az én kisfiam pár napja múlt 2 éves és még nem játszik csak mesekönyv, rajz, vonat ez megy . építőkockázni utál:(
2011. nov. 15. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
3 fiam van, kétévesen egyikük sem szerepjátékozott még.
2011. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nekem azt mondta az orvos, hogy el van maradva....mert még nem szerepjátékozik, és, hogy ne engedjem azokkal játszani amiket szeret hanem jástzon azzal amit nem szeret , mert úgy fejlődik és hogy vegyek neki babát meg ilyenek....:( tök magam alatt vagyok:(
2011. nov. 15. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
klasszikus értelemben az enyém sem szerepjátékozik, de néha próbálkozunk. Van lego duplója, és bevásárlósat, meg utazósat szoktunk játszani. Elmegy a bácsi a boltban, kér vmit, azt a fiam odaadja, megmondja mennyibe kerül és beüti pénztárgépbe, ennyi. Ha buszozunk, akkor megy a busz egy kört, megáll, a bábu köszön és felszáll, stb. Egyedül nem teszi, csak velem. És az is fontos, hogy még csak szavakat mond, nem mondatokban beszél, ez pedig sztem kellene a szerepjátékhoz.
2011. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy azzal játsszon amit nem szeret? :o))) Ez milyen hülyeség...

A fiam napokban lesz 2 éves, ő sem szerepjátékozik a szó értelmében. Szerintem ezt majd később kezdik.

Ha ezt szerepjátéknak lehet mondani: telefonál a játék telefonján a mamival. Sorba ülünk, megyünk vonattal a mamihoz, csinál nekem kávét, aztán kiönti. Kb ennyiben kimerül a szerepjáték. Szerintem még nincs lekésve semmiről.

2011. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam nagyon korán kezdett el szerepjátékokat játszani,kb.22 hónaposan.Imád orvos lenni és postás.A bölcsiben a csoportjában még van sok olyan 2 éves gyerek aki nem szerepjátékozik.
2011. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!