Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányom mostantól...

3 éves kislányom mostantól hogy fogja magát érezni az oviba? Tanácsoljatok vmit légyszi.

Figyelt kérdés

A kislányom szeptemberben kezdte az ovodát.Nagyon szerette, nem volt sírás.Még hétvégén is menni akart.Szereti az ovónéniket.Most egy hete visszajött szabadságról/táppénzről a dada és olyan útálatos hogy enm igaz:Annyira kivételez a gyerekekkel.Ez még nem is érdekelne, még az sem hogy nekem és a gyerekemnek még egyszersem köszönt.DEEEE!!!!

Ma reggel kicsit hisztisebb volt a gyerkőc, meg kell jegyeznem egész héen nem akart oviba menni a gyerek.És én kimentem a csoport szobából a gyerkőcöm kiabál utánnam hogy anya.Azt hitte a dadus hogy elmentem és hangosan és meglehetősen gúnyosan elkezdte nyávogni: hogy jaajjjj aaannnyaaa!!!

Úgy bánom már hogy abban a pillantban nem mentem vissza és veszetm vele össze.Délután mikor mentem a kislányomé, fel voltam készülve hogy most kiosztom, de már nem volt ott.Most hogy jár így a gyerkőcöm az oviba ha ilyen mehnyilvánulásokat kap.Hallani kellett volna ahogy mondta szegénykémnek.Amúgy saját kollégái is útáljak, nagy szájú szemtelen asszony,kirúgni nem lehet , mert 2 év múlva megy nyugdíjba.

Most hétfőn ha megyek mit mondjak neki vagy most hogyan tovább.

Az ovónéninek mondtam, és ő is mondta hogy észrevették hogy szemtelen mással is.Szólni fognak neki, de nem lehet vele bírni.

Szegény kislányom így is elég érzékeny,nem hiányzik még ez is.


2011. nov. 11. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélsz a vezető nővel. Ő felel a dolgozóiért. Ha nem jutsz vele zöldágra,mehetsz az oktatási osztályra. Olyan nincs, hogy nem lehet eltanácsolni valakit. Köze nincs a nyugdíjkorhatárhoz, ha nem megfelelően végzi a munkáját.

Szép kis ovi, hogy ezt eltűrik

2011. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagy végkielégítést kellene fizetni nekik.Sajnos ez megy, ha ezt tudom másik csoportba íratom.De ami késik nem múlik.
2011. nov. 12. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyermekek szempontjából tudnák hozzászólni a kérdéskörhöz, nem jogi szempontból, de azért felvetődött bennem, hogy ha egyszer a kollégák egyértelműen hibásnak vélik a dadust (ahogyan te is), akkor kell lenni arra módnak ,hogy különösebb végkielégítés nélkül el lehessen küldeni, ha nem változik meg azonnal a hozzáállása, pozitív irányba.


( Ha rosszmájú akarnék lenni, hozzátenném, hogy a "nagyszájú asszonyt" vélhetőleg a kedves férje se (vég)kielégíti túlzottan, hogy ilyen hepciás az idős hölgy... már ha nem özvegy... elnézést, nem szeretném megbántani őt sem, bár megérdemelné, ezek szerint... bár ha nagyszájú, nem lenne akadálya... ;) Elnézést kérek, ha mégis rosszmájúnak tűnt a kiegészítésem. )

2011. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tudnák=tudnÉk. Elnézést kérek, elírás történt részemről.
2011. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:-)

Hát nem tudom holnaptól mi lesz.

2011. nov. 13. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!