Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Télen mit adtok a babátokra?...

Télen mit adtok a babátokra? Overált, vagy kabátot?

Figyelt kérdés
1,5 éves kisfiamra keresnék,de nem tudom,hogy melyik kellene igazán.Tudtok tanácsot adni?
2011. nov. 10. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Overált, méghozzá olyat, ami nem ázik át könnyen.
2011. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy overált és egy kabátot és overál nadrágot szoktam venni.És attol függően öltöztetem hogy hová és mivel megyünk.Overált nem adok rá ha autóval megyünk erre jó a télikabát,és esetleg az overál nadrág,de azt ilyenkor nem szoktam rá adni.Ha kint játszunk és hógólyózunk akkor overált adok rá.Ha oviba megyünk overált adok rá,mert azt könnyebben feltudja venni mint egy nadrágot és egy kabátot.nekem az születésétől kezdve bevált igy most igy vettem.
2011. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha csak kint vagytok, jobb az overál.

De ha mentek kocsival, akkor jobb a kabát (+naci, harisnya). Ha séta közben bementek közértbe, ide-oda, akkor is jobb a kabát. Ha a játszótéren üldögél, szöszmötöl, akkor overál.

2011. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én két részes overált vettem, a kabát része még most is jó rá, 2 és fél éves. A sima nadrág azért nem annyira jó, mert egy csomót esik-kel és könnyen átázhat
2011. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sétálni megyünk, akkor overált adok rá. Viszont ha boltba, vagy plázába, postára megyünk, akkor vastag nadrág-kabát.
2011. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!