Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Play Doh fagyikésztítő 2,5...

Play Doh fagyikésztítő 2,5 évesnek?

Figyelt kérdés
Kinéztem kisfiamnak szeret gyurmázni ,de megéri az árát?A Tescoba mennyibe kerülhet?
2011. nov. 8. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
2,5 évesen nem fogja tudni használni. Nehéz lenyomni a kart, néha még felnőttnek is, bonyolult még neki. A nagyobbikom kapta kb 3 évesen, most 4,5 és most tudja rendesen használni. A kicsi 2 éves, ő még hozzá sem szagol, bár gyurmázni imád. Felesleges még, kicsi hozzá.
2011. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Enyém 3 éves, imád gyurmázni, de nem vennék neki ilyen szettet. Felesleges, még inkább hadd gyúrja a saját fantáziája szerint.

Olyan cuki, ahogy kigyúr valamit, aztán közli velem, hogy az egy tulipán.

2011. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém 3 éves szülinapjára kapta, de nem tudott játszani vele. Röhejesen nehéz lenyomni a kart, nekem is neki kellett néha veselkedni, pedig nem vagyok egy gyengécske nő a kézilabdázó múltammal.

Ha van a közeletekben Auchan, ott vannak saját termék gyurmák. RikRok (lehet hogy ne így kell írni) a neve, és családot vagy házi állatokat kell formázni belőle, úgy hogy, vannak hozzá műanyag fülek, szemek, kezel lábak, orrok, stb és gyurmából gyúrt testekhez kell hozzá illeszteni. Nagyon szuper, na azt igazán élvezte 3 évesen és még most is azzal tud játszani igazán, a Play Doh a szekrény tetején figyel!

3,5 éves a lányom

2011. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!