Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli kisfiadnak milyen...

3 év körüli kisfiadnak milyen frizurája van?

Figyelt kérdés
Esetleg tudsz róla képet mutatni, vagy hasonlóról linket?
2011. nov. 6. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindig le van tolva géppel picire.
2011. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most készülők én is letolni neki géppel, de szeretnék valami kis csavart belevinni. Arra gondoltam, hogy csak 2 oldalt nyírom le neki, fent és hátul pedig kicsit hosszabbra hagyom. De nem találok ilyesmi képet sehol, és nem tudom, hogy meddig nyírjam le illetve mettől legyen hosszabb.
2011. nov. 6. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Az is menő az ovisok körében, hogy két vízszintes csíkot egymás alatt belenyírnak a fül fölött a hajba. A felső hosszabb, mint az alsó, de csak pár napig mutat igazán jól, amíg nincs ott haj.

Nézz meg pár focista frizkóját, ha legközelebb közvetítenek meccset, és csináltasd meg olyanra.

2011. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és csak az egyik oldalon!
2011. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

szinten siman geppel volt levagva (autoztunk a hajan), picit lenőtt már. még nem ovis, nem jár nagyon kozossegbe, talan majd akkor elgondolkozok rajta, hogy legyen valami "frizuja" is.

2011. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De édes kiskrapek!

Gondoltam rá, hogy csíkot belenyírni, de azt mondta olyant nem szeretne. Meg persze nem is biztos hogy meg tudnám csinálni! :)

2011. nov. 6. 14:27
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen, kis göndör, nem is szoktam letúrni géppel, nekünk így gyönyörű:)

2011. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiamnak ilyen:

[link]


Igaz, nyáron nem túl praktikus, mert gyakran megizzad és vizes a haja, télen pedig sokkal nehezebben szárad, de ha ez őt majd zavarni fogja, akkor levágjuk neki:D

2011. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap este megvolt a birkanyírás. :) Mivel nem sikerült egyformára nyírnom a két oldalát, ezért mérgemben végigtoltam ott is a gépet, így csak felül lett neki kicsit hosszabb.

De nagyon jó lett, olyan kis vagány ezzel a frizurával.

2011. nov. 7. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!