Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2,5 év körüli kisfiadnak...

2,5 év körüli kisfiadnak milyen "minőségű" a haja, és milyen frizurája van?

Figyelt kérdés

Az én fiamnak nem is vékony, de nem is vastag szálú a haja, és a tarkójánál enyhén hullámos. Megnövesztettük neki, elöl a szemöldöke felett lett neki levágva a frufruja, oldalt és hátul pedig ahogy nőtt olyan. Ha bárkivel találkozunk mindenki mondja hogy milyen vagány kiscsávó, de a család egyfolytában ezt magyarázza, hogy egy kisfiúnak csak rövid, géppel lenyírt haja lehet.

Szerintetek?


2011. febr. 3. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, amíg nem kislányosan hosszú. unokaöcsémnak derékig érő göndör haja volt, mert senki nem vágta le(se fodrász, se szülő) mert olyan aranyos...mindenki kislánynak nézte...azóta már gombafrizkója van, mert a fodrász, akihez járnak, csak ilyet tud...

de van ismerős, ahol a kislánynak géppel nyírt kb 2 centis haja van, mert "ettől majd erősödik"...elég érdekesen néz ki a habos babos hercegnőruhában 2 centis hajjal, szoktak is összesúgni a hátuk mögött, h szegény kislány biztos beteg...

Ha Nektek így tetszik a gyerek haja, akkor ne hallgassatok másra.

2011. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 eves a kisfiam.

Viszonylag vastagszalu a haja, viszont olyan, mint a drot. A forgoja hatalmas, a haja az esetek donto tobbsegeben az eg fele all, sapkalevetel vagy alvas utan fel napig 100 iranyba allnak a hajszalak a feje tetejen.

Eppen emiatt neki rovidre van vagva a haja, korbe van nyirva, fent is eleg rovid, mert igy a legjobb.

Valoszinuleg neki mindig is ilyen haja lesz, mondtam is a ferjemnek, hogy nezzuk meg jol a gyereket, mert 13 eves kora utan nem fogjuk hajzsele nelkul latni. :-)


Viszont a kisebbik fiam most mult 11 honapos es nagyon hosszu haja van, vekonyszalu, de rengeteg es nagyon gyorsan no. Neki en sem vagatom tusire, csak korbevagattam a fulenel, a frufrujat rovidebbre, mert logott a szemebe es a tarkojanal. De nagyon jo esesu a haja, igy hagyom kicsit gombafrizura szerure.

2011. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poci-maci ***** válasza:

nekünk is kb olyan a haja a 21 hónapos fiamnak mint nektek!

[link]

remélem meg tudod nyitni!

2011. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem. Nagyon aranyos kissrác. Igen, az én fiam haja is valami ilyesmi. Kócoskata lett a beceneve mostanság.
2011. febr. 3. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!