Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiszökik az ágyból, mit...

Kiszökik az ágyból, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 és fél éves lányom most ágy-sztrájkol, nem akar a helyén maradni, s ott aludni. Elindulunk, mese, betakarom, puszi, kijövök és 2 perc múlva már ő is kint van. Ezt eljátszuk párszor, de én már annyira fáradt vagyok, hogy éjjel is nálunk kötött ki. Hasznos tippeket várnék erre, köszönöm!
2009. máj. 7. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ezt csináltam, és a szüleim nem tudtak mit tenni elle csak annyit, hogy nem küldtek vissza az ágyamba, hanem aludtunk tovább, aztán valahogy abba maradt az, hogy átmenjek hozzájuk.

Most, hogy nekem is van egy majdnem egy éves lányom, szerintem, ha átjön majd hozzánk éjszaka, nem fogom visszaküldeni a szobájába, mert csak azért is át fog jönni és csak megy a huzavona, majd leszokik róla.

Vagy lehet, hogy fél a sötétben akkor meg kapcsolj egy nagyon kisfényű lámpát és ha még így is átmegy éjszaka, akkor tényleg nem tudok mást mondani, hadjátok, hiányztok neki, majd leszokik róla, hidd el!!

Boldog gyermeknevelést kíván majdnem egy éves anyuka.

2009. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van,a nagy már nem a kicsi még nem csinálja.Én hagytam.Ha neki az volt megnyugtató,az adott biztonságot,ám legyen.Aztán 1x csak ritkultak a látogatások,és már csak akkor jött,ha tényleg oka volt(rosszat álmodott,megijedt dörgéstől stb.)A picit is szeretettel fogom várni-még csak 1 éves lesz-ha erre lesz szüksége...
2009. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!