Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » T-Rex expressz vonatpálya...

T-Rex expressz vonatpálya bővithető?

Figyelt kérdés
Lehet hozzá kapni még sineket? Vagy csak vonatokat? Melyik a jobb ez vagy az IKEÁS fa vonat készlet? Azt pl. tudnám még Thomasos vonatokkal bőviteni meg a síneket is. De a T-Rex Sorozatot is nagyon szereti csak nem tudom hogy melyiket tudná jobban kihasználni?
2011. okt. 31. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
tudnál nekem linkelni egy ilyen pályát?én fa vonat pályánál döntöttem,mert az talán jobban bövithető,és ha elmúlik a trex mánia,még mindig van m,ihez nyúlni,de valami,t-rex ajándékot én is úgy vennék neki.
2011. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Szia, itt egy link de ha beirod a google-be hogy t-rex vonatszett akkor több képet is kiad róla mert itt nem túl jól látható. Én azt látom h ehhez a szetthez van egy sima kanyargós sinpálya ami kb 2m hosszú (igy irják) és akkor hozzá lehet még venni vonatokat dinókkal, de hogy sineket lehet hozzá kapni és bőviteni azt sehol sem találom. Továbbá a fa szetthez van alagút, hid meg ilyenek és ehhez a szetthez nem találok semmit ami a sint bővitené. Ha te találsz valami infót akkor szólj kérlek. :)

2011. okt. 31. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


itt pedig az ezen az oldalon található összes t-rex expressz játék :) ha nem csak vonatpályát nézel ... :)

2011. okt. 31. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Én T-rex pályát vettem a fiamnak karácsonyra. Dínókat lehet még venni mellé + van még külön vonat is, bár szerintem az nem éri meg. Ez motorizált. Nem tudom melyik a jobb, az én fiam kapott ajiba ikeás-at de valamiért nem szereti:(
2011. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

köszi a linkeket.én fa vonatot vettem a szülinapjára.igy ilyen pályát már nem veszek.De találtam neked olcsobbat:

[link]

2011. nov. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!