Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj, hogy nem rajzol középsős...

Baj, hogy nem rajzol középsős fiam?

Figyelt kérdés
Pálcika emberkén,napon kívül semmi. nem is érdekli, de szinezni imád,nem megy ki a vonalon kívül. Miért nem akar rajzolni?
2011. okt. 26. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
remélem nem baj, mert az én szintén középsős lányom sem viszi túlzásba. Ezeken kívül még virágot rajzol. Egyszerűen nem érdekli a dolog, bár az utóbbi 1-2 napban elkezdett hercegnőket (szintén pálcikaemberek) rajzolgatni így lehet, hogy csak nem érett még eléggé a dologhoz. Ő szeptemberben volt 4.
2011. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én felnőtt vagyok és útálok rajzolni!

Majd az általánosban megtanítják, de ha nem , akkor van felnőtteknek rajz tanfolyam.

Ez nem gúnyolódás!

2011. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam sem rajzol túl gyakran. Viszont imád gyurmázni, és szó szerint minden tücsköt-bogarat összeszed és megvizsgál. Nem izgulok tehát a finommozgások hiánya miatt. :) Ahogy neked sem kell.

Szerintem ott a lényeg, ahogy az előző hozzászóló mondta, hogy mindannyiunkat más érdekel.

Egyébként az óvodában nálunk szoktak lenni témák, amelyekről rajzolnak a gyerekek. A te fiad ilyenkor sem rajzol?

Milyen fura, én imádtam rajzolni, de gyűlöltem minden labdajátékot. :)

2011. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 éves, és pálcikaembert rajzol maximum, színezni meg egyenesen utál, nem is tud szegényem. Én nem aggódok, másban meg sokkal ügyesebb. Mindig azt mondja, hogy azért nem rajzol, mert az unalmas. :D :D
2011. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 alaszka ***** válasza:
Enyém most lesz 4, ős is középsős. Mostanában kezdett el ügyesen rajzolni, amíg nem nagyon tudott, addig ő se élvezte. Már a virágoknak szirmot is rajzol, meg levelet, fát tud már (persze kezdetlegesen), felhőt, meg pálcikaembert, aminek karika lábfeje van. :) Mostanában hogy sikerélménye van, és saját magának is tetszik amit rajzol, már jobban van kedve. Meg én szoktam vele olyat, hogy rajzolok neki, és neki le kell utánoznia. Ezt élvezi, persze csak ha sikerül. Meg a kezét megfogom és vezetem, ha valami bonyolultabbat akar rajzolni. Kialakul az idővel.
2011. okt. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!