Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sovány a gyerekem? Nagyon...

Sovány a gyerekem? Nagyon kevés kg korához képest?

Figyelt kérdés

11kg a kislányom és 18 hónapos nagyon sovány?


A védőnőnk azt mondta nagyon soványka,én nem látom annak és a napi étkezés mennyiség is megvan.


Anyukák mi a véleményetek????


2011. okt. 19. 13:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Minden anyukának :köszönöm,hogy elolvastátok a kérdésem és időt szántatok a problémámra.


Kicsit én is erős kijelentésnek találtam a védő néninktől ...


Az utolsó anyuka kislányának Boldog Szülinapot így ismeretlenül is.

2011. okt. 19. 19:16
 12/16 anonim ***** válasza:

Eddig csak kislányos anyukák válaszoltak neked, na nekem kisfiam van. 29 hónapos és 13 kiló.

A bölcsibe ahova jár a fiam a két legjobb barátnője sincs még 10 kiló sem pedig már elmúltak 2 évesek.Tehát nem vékony a lányod.

2011. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem is fiam van, 2 éves múlt, és a 2 éves státuszon volt 10,4kg, 87 cm. A dokink se és a védőnőnk se mondta, hogy sovány lenne. Nekem tökéletes! :D
2011. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kisfiús anyuka vagyok, csakhogy erősítsem ezt a tábort is!

Bár az én kisfiam 12 kiló volt és 86 centi másfél évesen, de szeretném, ha tudnád, hogy nem csak nálatok érdekes a védőnő.

Nálunk előállt az a helyzet, hogy mindkét védőnő egyszerre lett terhes, ergó 3 havonta helyettes védőnő volt. Az egyik folyton piszkált, hogy sovány a gyerek, adjak neki enni rendesen (rendesen eszik), aztán a másik meg, hogy diétáztassam a gyereket. Na, persze!

2011. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem pont jo a kislanyod!


Az en kisfiam a ket eves statuszon 12 kg es 92 cm volt. A mi dokink szerint nem sovany de az ismerosok allandoan cseszegetnek,hogy milyen vekony ez a gyerek. Aterzem a problemadat :(

2011. okt. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Még egyszer minden kinek nagyon köszönöm a választ.Jó,hogy mások véleményét hallottam így már az a kis fekete felleg sem ül a fejem felett.
2011. okt. 20. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!