Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjjel lázas volt a 3 éves...

Éjjel lázas volt a 3 éves kislányom, elvigyem ügyeletre?

Figyelt kérdés
Tavaly sokszor volt tüszős mandulagyulladása és k.fülgyulladása, ami nagyon magas lázzal járt. Pár napja már folyt az orra, de mivel láza nem volt, így nem vittem orvoshoz, de ez a láz most megijesztett. A háziorvosunk hétfőn csak délután rendel, addig nem lenne baj ha látná orvos és adna gyógyszert, mert úgy látom megint a mandulája gennyes. Szerintetek elhajtanak az ügyeletről ha elviszem a lányomat? Vidékről költöztünk nemrég Bp-re, ott nem volt gond ha ilyennel az ügyeletre vittem, de a neten olvastam nemrég, hogy ügyeletre csak súlyos esetben vigyük a gyereket. Tanácstalan vagyok.
2011. okt. 8. 07:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok, mit mondtak az ügyeleten???
2011. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 alaszka ***** válasza:
Anyukák! Sokan szerettek akkora ügyet csinálni ebből az orvos kérdésből! Lázas, kell lázcsillapító, és holnap du. orvos. Az ügyeletes orvos semmit nem fog csinálni vele, hazaküldi hogy kapjon kúpot.
2011. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!