Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,2 éves fiam hónapok óta nem...

3,2 éves fiam hónapok óta nem hord pelenkát, de viszont minden éjjel bepisil, mostanra már napközben be is kakil. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket,tanácsotokat,hogy mit tudnék csinálni a 3 éves kisfiammal, mert éjszakánként bepisil,nem is egyszer.Kb.két hete meg mindennap bekakil,de csak kicsit,mintha visszaakarná tartani a kakit,de nem sikerül,és becsúszik.Viszont nem hajlandó ráülni a wc-re,és a bilire se.Eddig úgy csinálta,h elment magától wc-re,kakilt,és ha kész lett,szólt.Nem értem mi lehet ez a fordulat,miért nem kakil,és miért pisil be éjszaka.... Arra gondoltam,h éjszakára visszaadom rá a pelenkát,mert már nem bírom idegekkel,h minden reggel csupa pisi a ruhája,ágya,takarója,mindene... főleg,h még éjszaka mostanában odajön közénk,ma reggelre az én paplanom is pisis lett.... Kezdek emiatt bekattani,nem tudom mi tévő legyek! Ma voltam a védőnőnél,de szerencsétlenségemre potyára utaztam,mert nem rendelt senki (pedig ilyenkor szoktam hozzá járni...).

Kérlek adjatok tanácsot,h mit csináljak,és hogy vajon mitől lehet ez a "visszafejlődés"?

Köszi mindenkinek.


2011. okt. 5. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, az ovit elkezdte?Nálunk ez okozott ilyen problémát.
2011. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vették fel sajnos,mert itthon vagyok a pici tesóval.
2011. okt. 5. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Hallgasd - nézd meg az itt található videókat.


Lehet, hogy a kistesó érkezése váltotta ki belőle ezt a dolgot. Legyél vele türelmes és ne szidd össze a bepisilés miatt. Ha tudsz foglalkozz vele minél többet.Én újra ráadnám éjszakára a pelenkát. Remélem segítettem. További jó egészséget és sok türelmet!!!

2011. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!