Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak a 2és fél éves...

Mit adjak a 2és fél éves fiamnak, mert köhög?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
mézes teát
2011. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz hagymateával. Kevés cukrot kell pirítani, vízzel felönteni, egy-két vöröshagymát beleszeletelni. Van, aki a vhagyma héjából csinálja.

A Stodal nevű homeopátiás szirup is egészen jó.

Nagyon makacs köhögős vírus van mostanában. :(

2011. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
orvos mit mond? (hideg pára is jó a köhögésre)
2011. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Döne ***** válasza:
Szerintem, mindenképpen vidd orvoshoz. Majd ő megmondja mi a teendő. De persze ha bemész egy gyógyszertárba, és megmondod mennyi idős a gyerek, és milyen fajtájú a köhögése, (száraz vagy hurutos) akkor ott is tudnak ajánlani köhögésre szirupot.
2011. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Stodal szirup holnap reggelig, de én elvinném orvoshoz. Ilyen kicsi gyereknél még nem szabad házilag kúrálni, ha csak nem vagy orvos, mi sem vagyunk azok és látatlanba pláne nehéz dignózist felállítani.
2011. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen,vidd orvoshoz,de ne a körzetihez..az nekünk mindig csak Sinecodot esetleg Zyrtecet írt. Jó, lehet h valakinek használ ez, de nekünk nem használt. Aztán a gyerekdoki mindenféle köptetőket írt,egyiket a másik után, meg orrkiszívást és orrspayt, mert mondjuk folyott az enyém orra mindig.

De még mindig köhögött...aztán megelégeltem a gyerekdoki kísérletezését is, elvittem a lányomat gyermek pulmonológushoz, na mióta ő kezeli, azóta nem köhög. Mondjuk az enyémnek asztma-szerű allergiája van, SINGULAIRE-t szed, meg mikor nagyon köhög és nem tudja abbahagyni (ilyenkor hány is), akkor nyomok neki Ventolin spray-t volumatic-ba.

2011. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szóval a tiednek szerintem elég lesz valamelyik köptető...

előző vagyok

2011. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ mitől köhög. Piros a torka vagy csak a hátrafolyó takony irritálja? Ha kiszívod az orrát, utána is köhög? Ez esetben mindenképp orvos!

Egyébként először stodal + homeogene9.

2011. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20:13-as, tök ugyanaz a történetünk ahogy te leírtad, csak nekem még nem jutott eszembe pulmonológushoz menni. asztmatikus köhögés, orrfolyás, semmi nem segít, gyerekdoki ugyan írt fel ventolint, de ezenfelül széttárja kezeit: "anyuka, ez van, hajlama van gyereknek a köhögésre". szívesen kérdeznék privátban a ti tapasztalataitokról, csak nem lehet privát üzenetet írni neked. viszont te írhatnál, ha van kedved szót váltani a témáról, nekem sokat segítene!
2011. okt. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!