Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vegyem rá 2éves fiam,...

Hogyan vegyem rá 2éves fiam, hogy merjen pisilni?

Figyelt kérdés
Urológusnál jártunk, le volt tapadva a bőr a fütyijén.Az orvos semmi perc alatt hátrarántotta.Azóta a fiam nem mer pisilni,mert fáj neki, gondolom csípi. Kamillás vízben ült vagy 1,5óráig de nem hatott. Ahogy jött pár csepp üvöltött és nem pisilt tovább. Vérezni nem vérzik, bár a doki óta nem húztam meg neki a bőrt mert ezt tanácsolták. Mivel kenjem neki, hogy ne fájjon? És hogyan tudna pisilni???
2011. szept. 30. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Minden fürdésnél ezt húzogatni kellet volna és nem lett volna baj. Próbáld meg neogranomon kenőccsel csak a végére tegyél.
2011. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Húzogattam neki minden fürdésnél és mégis ez lett.
2011. szept. 30. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:
A neogranormon hámosít,most pár napig ne használd,mert visszatapad. Kamillázd rendszeresen langyos teával. illetve Lidokain kenőccsel többször is bekenheted, az helyileg érzésteleníti. adj neki 1-2 napot és mehet a neogranormon.
2011. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

A Lidokaint nem használhatom mert szívbeteg.

2011. szept. 30. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Krémben sem helyileg?

Bár én túl korainak tartom ezt a műtétet. Szobatiszta?

2011. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Snapette ***** válasza:
S ha vízben pisilne? Akkor nem csípné, vagy nem csípné annyira. Egyébként egy idő után úgysem fogja tudni visszatartani, mert annak is van határa...
2011. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is korainak tartom ezt a műtétet.nekünk szűkület van és egy kis letapadás is,nekem azt mondták amig szobatiszta nem lesz ne is nyúljunk hozzá,de ha nincs begyulladva késöbb se kell,mert az esetek nagy-számába megoldódik az magától rendesen.A meleg vizes fürdősé a legjobb Kamillával.tedd bele óránként,elöbb utobb pisilni fog.szegényke,nagyon sajnálom.
2011. okt. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kamillás víz nem segít.Remélem előbb utóbb pisilni fog ..

2011. okt. 1. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!