Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fitymaszűkület kérdés! Ti...

Fitymaszűkület kérdés! Ti szóltatok a dokinak, hogy nézze meg? Hány éves korban?

Figyelt kérdés
Kisfiam 26hónapos,de nem nézte még neki a dokink.Tudom,hogy hülyén hangzik de nem is tudom,hogy hogy kéne kinéznie a fütyijének,meddig kellene tudni hátrahúzni? Olyan kéne kinéznie mint a felnőtteknek? Kisfiamnak csak nagyon minimálisan lehet hátrahúzni.
2011. szept. 30. 16:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
szia, tegnap 9:14-es vagyok. A gyereksebészeten is azt mondta a doki, hogy ne huzogassuk, és hogy 3 éves korig normális, ha nem jön fel. Azért a kontrollokon a dokinak illene megnézni, így gondolom, ha a tiéd magától nem csinálja, esetleg megkérheted rá. Nekünk egyébként most kenegetni kell, aztán ha 1-2 hónap alatt nem változik a helyzet, akkor sajnos műtét.
2011. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, és neked is 09:14es,kicsit megnyugodtam,mert akkor még van majdnem egy évünk!
2011. okt. 6. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!