Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek használhatok a 8...

Tercsy kérdése:

Szerintetek használhatok a 8 hónapos kislányomnak bébikompot?

Figyelt kérdés
Nem rég mutaták be a tv-ben hogy veszélyes...de már nem marad el se ababakocsiban se a járókában!!!kérlek irjátok meg a véleményeteket,hogy tényleg enyire veszélyes-e mint ahogy a tv-ben ezt lehozták előrre is köszönöm!!
2011. szept. 29. 14:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hááát igen, ez az a téma, ami megosztja nagyon a válaszolókat. :)

29 éves vagyok, anyukám elmondása alapján 8-9 hónapos koromban kompoztam. Semmi bajom nincs. Sem a csípőmnek, sem a gerincemnek, semmi baj a mozgásommal.

Iskolában élsportoló voltam. Ha van közöttünk olyan, akinek a komp miatt lett baja, tegye már meg, hogy ír ide! Köszönöm!

Nővéremnek mindhárom gyereke kompozott 9-10 hónaposan, semmi bajuk, egyik néptáncol, másik tornázik, a harmadik még pici, de nagyon aktív mozgékony.

Persze most majd jön mindenki azzal, hogy majd felnőtt korukban lesz bajuk.

Hát sem nekem, sem tesómnak, sem a környezetemben élőknek nincs baja.Tudom, tudom, majd vénségemre lesz. :)

Na szóval nem órákra és nem egész nap, de nálunk használják a gyerekek mikor már stabilan állnak, de menni még nem tudnak.

2011. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%

30 éves vagyok és kompban nőttem fel:)

Kislányomnak 8 hónapos kora óta használjuk és semmi baja tőle...

Nekem az a véleményem,hogy mindig felkapnak valamit és éppen az nem jó...

eddig 3 óránként kellett etetni,most csak az jó anya aki folyamatosan szoptat...

régen jó volt a kenguru most nem jó...

nagyon régóta kapjuk a kötelező oltásokat ,és már azt is kezdik piszkálni(főleg a 15 hónapost)

A glutén régen 1 éves kor után volt jó,most meg minél hamarabb kell...

Úgyhogy fene sem tudja mi a jó,de az én lényom imádja és használjuk.Persze nem eszetlenül egész nap,de napi fél-1 órától nem lesz semmi baja!

2011. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!